reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niedobrze mi-czyli:dolegliwosci ciazowe

anka26 - spokojnie, brzuch czesto pobolewa w pierwszych tygodniach ciazy. Mnie tez czasem pobolewa, lapie takie lekkie skurcze, a po jakims czasie przechodza.
Ja tez 2 razy poronilam, ale nie mialam bolesnego brzucha, dopiero w trakcie. Zatem widzisz sama, nie wolno sie sugerowac jednym symptomem. I mysl pozytywnie!
 
reklama
A u mnie bolące piersi, ale do zniesienia oraz te nieszczęsne mdłości:/ Jednak w porównaniu z pierwszą ciążą czuję się jak młody bóg:D więc doceniam obecne samopoczucie:D
 
ja w pierwszej ciąży piłam na zgagę zimne mleko i pomagało a lekarz kazał mi rennie ssać

ja proszę o pomoc w sprawie żołądka, masakra nie mogę sobie z tym już poradzić, czuje straszny kamień i ucisk :-( pomocy!!!!!!
 
u mnie dolegliwości żołądkowych wciąż brak uff, i nudności też:) za to pojawiły się zachcianki (wczoraj na kolację paczka ciastek, opakowanie borówek oraz puszka orzeszków ziemnych...w ciągu pół godziny to pożarłam:/) A dziś ochota na SZPINAK. Jezu, nie mam co robić tylko się z nim babrać:confused2:
 
sunshine oj zazdroszcze ci, uwierz o wiele lepiej miec zachcianki niz wstret do wszystkiego. A co do szpinaku (moze nie akurat teraz :-p) ale kiedyś bardzo lubiłam surowy na kanapce zamiast sałaty np. Papka szpinakowa moze faktycznie nei jest najlepsza ale salatki z surowym albo na kanapce to rewelacja :happy: i do tego zdrowyyyy

kurde nie wiem ile to ogolne obrzydzenie bedzie trwało, ale mnie dobija, najgorsze to ze wszystko mi smierdzi, nie ma tak ze np tylko wedlina, tylko wszystko, nawet parfumy ktore lubilam
 
Marysia spróbuj wypić coś słodkiego, mi czasem pomaga np soczek owocowy ale zmusić się, żeby zjeść troszeczkę

W ogóle ja zauważyłam, że im gorsza pogoda tym gorzej się czuje, ja dziś słonko wyjżało to jest o niebo lepiej, śnięta nadal jestem ale mdłości słabsze a jak ostatnie dni lało non stop to nie wiedziałam co ze sobą zrobić, już byłam bliska prowokowania wymiotów żeby choć na chwilę ulżyło
 
reklama
Mnie strasznie smierdzi mieso, wrecz mnie od miesa odrzuca. Ja generalnie jem bardzo malo miesa i tylko biale, ale jak ostatnio gotowalam krupnik na kurczaku, to 3 razy wode odlewalam, bo myslalam,ze zwymiotuje do garnka...
Dzis robilam mezowi schaby i to tez nie bylo najprzyjemniejsze...
Za to mdlosci i zawroty glowy mam caly dzien.To jest jakas masakra, nie mialam tak w 1wszej ciazy. Tylko wstane, to juz mam helikopter, a zaraz potem mdlosci.
Ale jeden symptom mam identyczny, jak przy 1wszej ciazy: mam jazde na owoce morza (kocham!!!), ale teraz w ciazy moglabym jesc codziennie! Oczywiscie jem tylko ugotowane krewetki i kraby, bo reszte jest niebezpiecznie jesc w ciazy. Dzis na obiad zrobilam paelle i jem juz drugi talerz:-)
 
Do góry