reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niedobrze mi-czyli:dolegliwosci ciazowe

reklama
Aleksp ja ogólnie to też się dobrze czuję, jedyna dolegliwość to nieprzespane noce, poprostu nie mogę zasnąć choć nic mnie nie boli:) czasem łapią skurczę, ale akurat to normalne na tym etapie:), a jak już zasnę to śpię maks 3 godziny. Normalnie chodzę i nic mnie wtedy też nie boli. W pierwszej ciąży nawet w 42tyg nie było źle, tylko wtedy były wakacje i woda mi się pod koniec zaczęła zbierać więc wyglądałam jak balonik;)
 
wczoraj cały dzień miałam takie bezbolesne napinanie brzucha. Najpierw nie liczyłam bo bezbolesne to stwierdziła, że nie ważne... zaczęłam od 19 i tak odpowiednio: 20,20,8,7,20,18. przestałam liczyć, ale całą noc miałam wrażenie, że mi się tak napina i mały był nadzwyczaj aktywny. Dobrze, że dziś mam wizytę to będę spokojniejsza,,,,,
 
Asinka85 ja skonczylam jeden krem i przerzucilam sie z 1 miesiac temu na oliwke z Rossmana, babydream dla kobiet w ciazy z olejkiem migdalowym. Rewelacja, wczesniej mimo ze smarowalam sie kilka razy dziennie brzuch dalej mnie swedzial. Ta oliwka wystarczy posmarowac sie raz dziennie i nic nie smyra ;-) ja nia smaruje piersi brzuch, posladki, rece, uda - nie zostawia tez sladow na pidzamce!

co do dolegliwosci, to ja juz sie nie chwale jak mi super i wspaniale w ciazy, bo na drugi dzien "przychodza" do mnie wszystkie wasze problemy :rofl2:
 
Heh Maryńka bo my się tu problemów pozbywamy i która się załapie to bierze hah:-D Ja jak napiszę, że mi coś dolega to na drugi dzień już lepiej, więc może przechodzi na inne dziewczyny:-) U mnie skurcze coraz częstsze i coraz bardziej bolesne, ciekawe ile będę się jeszcze tak "bujać":-p
 
Roksaa po bujamy się jeszcze, po bujamy. Mnie to ciśnienie na pęcherz strasznie drażni, bo taki ból jakby mi dziecko zaraz miało wypaść a jak idę do wc to jak kaleka, niosąc brzuch w rękach.
 
Roksaa po bujamy się jeszcze, po bujamy. Mnie to ciśnienie na pęcherz strasznie drażni, bo taki ból jakby mi dziecko zaraz miało wypaść a jak idę do wc to jak kaleka, niosąc brzuch w rękach.

:-D:-D:-D:-D:-D mam to samo:-D:-D:-D
Ale gorsze od tego jest to ze jak chce isc szybciej to niestety tak mnie zaczyna bolec miedzy nogami ze musze isc jak zolw
Wczoraj to mnie Laura prowadzila za reke, gorzej chyba byc nie moze:rofl2:
 
wczoraj byla u mnie kolezanka z synem, 4-latkiem i zainteresowal sie moja, ciazowa pilka do cwiczen i zaczelismy w nia kopac,rzucac i rozne inne dziwne akcje robic. no i w pewnym momencie chcialam zaszpanowac i zaczelam przez nia przeskakiwac albo w powietrzu nogi rozszerzac, zeby mnie nie dotknela i przeleciala. kumpela sie patrzy i zaczyna sie drzec, ze nienormalna jestem. pilke zabrala, schowala i ochrzan dostalismy, dobrze, ze pupe oszczedzila. ja naprawde zapominam o ciazy :rofl2: ale zabawa przednia byla ;-)
 
reklama
z pęcherzem mam to samo. Siku nie zaczyna mi się chcieć stopniowo jak to jest normalnie tylko naggle czuję przeszywający ból pęcherza i muszę szybko lecieć do toalety. Od razu czuję jakbym miała pęknąc.

do tego czuję pobolewanie w kroczu. Niefajne uczucie.
 
Do góry