reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niedobrze mi-czyli:dolegliwosci ciazowe

ja z tym brzuchem mam podobnie :( i jeszcze ból przy sikaniu, ale nie na zasadzie pieczenia tylko taki dziwny. Ale wyniki moczu mam w normie:-)
 
reklama
A ja co rano mam mdłości :/ jakaś masakra. Na początku ciąży tak nie miałam :/ a samochodem nie daje rady jeździć bo jest mi jeszcze bardziej zle. Jeszcze ból głowy i ciągła senność :/
 
hej Dziewczyny:-)

ja się smaruję olejem ze słodkich migdałów - całkowicie naturalny, nie zostawia tłustych plam. Kupiłam w aptece za niecałe 10 zł. Miał być do masowania krocza w celu uelastycznienia, ale ze względu na częste infekcje nie mogłam robić tego masażu. Zaczęłam nim smarować brzuch, piersi, uda i tyłek, bo fajnie uealstycznia, nawilża i natłuszcza. Chyba dzięki niemu pępek przestał mnie swędzieć:-) Ten olej dodają właśnie do kremów na rozstępy, itp. A i polecają go przy egzemach i innych schorzeniach skóry, więc może dlatego pomógł na swędzenie.

Też miałam takie kłucia, zwłaszcza jak chodziłam na spacery, albo jak szłam bardzo szybko. Robiłam wtedy głębokie wdechy i wydechy i po kilku minutach przechodziło. Na ktg prawie nie wychodzą żadne skurcze, więc u mnie te kłucia to nie były skurcze, a raczej schodzenie Młodego główką w dół:-)
 
dziewczyny, a ja mam wreszcie jakas zachciankę...czuje sie tak sprawnie ,że mam ochotę pojsc na basen, oczywiście nie jakoś wyczynowo pływać....tylko nie wiem czy w 39tc to rozsadne.....
 
aleksp ją bym się wstrzymała, już niedługo masz do końca a jednak basen to ryzyko infekcji..
 
ja ostatni raz na basenie bylam we wrzesniu, a uwielbiam plywac. karnet miesieczny kupuje i prawie codziennie chodze na basen. i tez bym poplywala, sprawdzila jak to jest z brzuszkiem, no ale jednak lek wygrywa...
 
dzieki...tego potrzebowałam:) tez tak mysle i liczyłam,że mnie jeszcze bardziej utwierdzicie:))

a u Nas wczoraj wieczorem 2 silne bole, przeszywajace w okolicach spojenia........pierwszy przeszywajacy do kregosłupa.....myslalam ze to poczatek porodu.....ale mineło choc w nocy chyba z emocji ciagle sie budziłam...zostało 7 dni...czyli w zasadzie kazdy dzien, kazdy skurcz, kazdy bol to moze byc juz TO:))
 
reklama
Nie rozumiem problemu basenu. Ja chodzę i nic sie nie dzieje. Trzeba zapytać lekarza czy mozna, wybrać czysty i zadbany basen, chodzić bardziej dla relaksu niż sie przemeczac. Jedyny według mnie minus to fakt, ze jak odejdą wody to mozna tego nie zauważyć ;)
 
Do góry