reklama

Niedobrze mi-czyli:dolegliwosci ciazowe

reklama

onesmile

Świat według Pafffcia
Miasto
Daleko,daleko, za górą, za rzeką :-)
Rozwiązania
0
onesmile o to bede trzymac kciuki. Moge spytac jaki masz powod do cc?
Ja mozliwe, ze tez bede miec bo maly sie nie chce obrocic:)
Z Pawlem mialam cc, poniewaz wlasnie sie nie obrocil, a po pierwszym cc w UK masz wybor drugiego porodu. Wybralam cc, bo najmlodsza juz nie jestem i panicznie sie boje ewentualnego pekniecia blizny, czy macicy, krwotoku wewnetrznego...

Moze Twoj maluszek sie jeszcze obroci, a jak nie, to planowane cc wcale nie jest takie zle. Trzymam kciuki!

makunia

Fanka BB :)
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
No i masz... wczoraj powróciły do mnie poranne mdłości.. I to tak na full:baffled:

Rozwiązania
0
Nie zazdroszczę, ale u mnie w sumie tez powróciły dolegliwości z początku ciazy - po prostu non stop mogę spać, cały czas jestem zmęczona i czuje sie jakbym była przeziebiona

03.2013

Rozwiązania
0
Ja też zmęczona ciągle, od kilku dni wieczorem zasypiam w ciągu paru sekund ... nie tak jak wcześniej że potrafiłam kilka godzin leżeć i nie usnąć :)
Jestem ciekawa czy to jakieś oznaki zbliżającego się porodu, organizm może się regeneruje na chwilę przed ... :)

Rozwiązania
0
Ciekawe czy przed porodem będziemy miały nagły przypływ energii :)

anka26_x_07

Mama Laury :)
Miasto
Grevenbroich/DE
Rozwiązania
0
Ja przed porodem z Laura bylam mega zmeczona wiec nie kazda czuje przyplyw energii. Zreszta czytalam ze to sprawa indywidualna i jedne szaleja z porzadkami... a inne sa mega zmeczone i spiace. Nie ma reguly:-D

Herbata

Rozwiązania
0
ja szalalam ze sprzataniem w pierwszej ciazy baaaardzo. nawet w przed dzien porodu mylam podlogi i pralam. to taki syndrom wicia gniazda zeby wszystko bylo gotowe jak dzidz sie pojawi. teraz tez mi sie zdarzy taki dzien ze ciagle cos porzadkuje, ale najwiecej sil trace przez mala marude :-p

reklama

Aleksp

Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
sama sie dziwie jak mozna tyle sprzatac...
Zawsze lubiłam porzadek i sprzatanie ale w tym oczekiwaniu to kurde na głowe dostaję chyba:))) mąż nawet nie zaprzecza:):):)

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019