reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niedobrze mi-czyli:dolegliwosci ciazowe

reklama
onesmile o to bede trzymac kciuki. Moge spytac jaki masz powod do cc?
Ja mozliwe, ze tez bede miec bo maly sie nie chce obrocic:)

Z Pawlem mialam cc, poniewaz wlasnie sie nie obrocil, a po pierwszym cc w UK masz wybor drugiego porodu. Wybralam cc, bo najmlodsza juz nie jestem i panicznie sie boje ewentualnego pekniecia blizny, czy macicy, krwotoku wewnetrznego...

Moze Twoj maluszek sie jeszcze obroci, a jak nie, to planowane cc wcale nie jest takie zle. Trzymam kciuki!
 
Nie zazdroszczę, ale u mnie w sumie tez powróciły dolegliwości z początku ciazy - po prostu non stop mogę spać, cały czas jestem zmęczona i czuje sie jakbym była przeziebiona
 
Ja też zmęczona ciągle, od kilku dni wieczorem zasypiam w ciągu paru sekund ... nie tak jak wcześniej że potrafiłam kilka godzin leżeć i nie usnąć :)
Jestem ciekawa czy to jakieś oznaki zbliżającego się porodu, organizm może się regeneruje na chwilę przed ... :)
 
Ja przed porodem z Laura bylam mega zmeczona wiec nie kazda czuje przyplyw energii. Zreszta czytalam ze to sprawa indywidualna i jedne szaleja z porzadkami... a inne sa mega zmeczone i spiace. Nie ma reguly:-D
 
ja szalalam ze sprzataniem w pierwszej ciazy baaaardzo. nawet w przed dzien porodu mylam podlogi i pralam. to taki syndrom wicia gniazda zeby wszystko bylo gotowe jak dzidz sie pojawi. teraz tez mi sie zdarzy taki dzien ze ciagle cos porzadkuje, ale najwiecej sil trace przez mala marude :-p
 
reklama
sama sie dziwie jak mozna tyle sprzatac...
Zawsze lubiłam porzadek i sprzatanie ale w tym oczekiwaniu to kurde na głowe dostaję chyba:))) mąż nawet nie zaprzecza:):):)
 
Do góry