reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niedobrze mi-czyli:dolegliwosci ciazowe

onesmile

Świat według Pafffcia
Dołączył(a)
16 Marzec 2010
Postów
1 727
Miasto
Daleko,daleko, za górą, za rzeką :-)
Hej dziewczyny,

tak sobie pomyslalam, ze na tym watku bedziemy sobie mogly do woli marudzic, stekac i narzekac na mdlosci, bolense piersi, bieganie co chwile do WC, niewygode w spaniu, wzdecia, zaparcia, zgagi, puchnace nogi, niepohamowany apetyt, lub jego brak, grzybice, cukrzyce i inne plagi egipskie nawiedzajace nas w ciazy:-)
To zaczynam:-)

Czy ktoras juz mdli? Czy wszystkie biegacie w nocy do toalety? Ja muse wstawac DWA razy w nocy, co doprowadza mnie do furrii, bo moj Pawel coraz czesciej przesypia noce i zamiast z nim spac, to ja sie budze...
Do tego mam wilczy apetyt. Jestem zalamana, bo tyje w tempie zawrotnym.

Pomarudzcie ze mna.
 
reklama
hehe dobry temat :-p

Ja musze pomarudzić że ciągle męczy mnie zgaga/mdłości. Moj problem polega na tym że nie umiem tego rozróżnić. Albo obie rzeczy na raz mnie męczą. nie wymiotuje i dzieki Bogu chociaż tyle. Mogła bym spać cały dzień ( chociaż dziś to jestem po weselu) ale normalnie też bym mogła przespać maxymalna ilosc czasu ale sie sama powstrzymuje bo wiem ze potem w nocy nie moge usnac i sie tylko krece z boku na bok. Takze te dwie rzeczy męczą mnie najbardziej. Ale da sie życ , wszystko moge przecierpieć dzielnie :tak:
 
Ano wlasnie, jak mnie najdzie na spanie w dzien i sie nie poloze ( a mozge to zrobic jedynie wtedy, gdy Pawel pojdzie na drzemke), to potem mnie mdli (!!!) ze zmeczenia i boli mnie glowa:eek: A zgagi nie mam, tylko wlasnie jak sie nie wyspie, albo za dlugo nic nie jem, to mam straszne mdlosci.
 
onesmile super temat:-D

madzia wierz mi jak będziesz miała zgagę będziesz wiedzieć:-D to jakbyś miała ogień w przełyku, piecze jak diabli i nie można sobie miejsca znaleźć, usnąć było by Ci bardzo trudno

U mnie mdłości się zaczęły odzywać, a wczoraj głowa mi pękała cały dzień ale nie wiem czy to nie przez pogodę, piersi mi nie dokuczały dopóki dziś nie założyłam stanika tak więc rada dla dziewczyn, które mają z tym problem, zdejmujcie stanik jak tylko macie szanse
 
Hej dziewczyny,

tak sobie pomyslalam, ze na tym watku bedziemy sobie mogly do woli marudzic, stekac i narzekac na mdlosci, bolense piersi, bieganie co chwile do WC, niewygode w spaniu, wzdecia, zaparcia, zgagi, puchnace nogi, niepohamowany apetyt, lub jego brak, grzybice, cukrzyce i inne plagi egipskie nawiedzajace nas w ciazy:-)
To zaczynam:-)

Czy ktoras juz mdli? Czy wszystkie biegacie w nocy do toalety? Ja muse wstawac DWA razy w nocy, co doprowadza mnie do furrii, bo moj Pawel coraz czesciej przesypia noce i zamiast z nim spac, to ja sie budze...
Do tego mam wilczy apetyt. Jestem zalamana, bo tyje w tempie zawrotnym.

Pomarudzcie ze mna.

hahaaaa jakbym czytała o sobie apetyt wilczy już 2kg na plusie i brzuch jak z małym w 4-5 m-cu masakraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i też sie budze w nocy na sikanie cyce nie bolą i mdlosci brak
jedzeniowe zachcianki tylko raz mnie dopadły jak do tej pory
 
Dobry temat :-)

A więc: z objawów ciążowych mam mdłości, zazwyczaj kończące się wymiotami i bóle podbrzusza. Często mi słabo i mam zawroty głowy...i to przemęczenie :no: Dzisiaj to ledwo chodzę...
 
Haha genialny temat, właśnie tego mi dzisiaj trzeba :laugh2: bo po raz pierwszy dzisiaj mam takie mdłości już faktyczne. W ogóle czuje się paskudnie od rana. Głowa mnie boli, słabo mi, jestem śpiąca, oczy mi się same zamykają... ale powiem wam że odkąd dowiedziałam się o ciąży nie brałam ani jednej po południowej drzemki :-p po prostu nie mogę zasnąć... taka jestem dziwna. No i cycki zaczynają coraz bardziej dokuczać, a dokładniej to sutki przede wszystkim. A o sikaniu już mi się nawet nie chce gadać:confused2: Nigdy tak nie miałam żebym sikając tuż przed spaniem, po 5 godzinach snu musiała biec dosłownie do wc. To dla mnie nowe doświadczenie zważając na to że zawsze miałam stalowy pęcherz :-) oo, no i już woła potrzeba:sorry:
 
dziewczynki ja tak i Wy padam ze zmęczenia.. bez drzemki w ciągu dnia (o co raczej trudno, bo pracuje), padam na twarz...
na szczescie zero mdłości (póki co ;) )

a! no i piersi gigant + mega wrażliwe. Zakupiłam juz pierwszy większy stanik ;)
 
oj to ja tez sobie ponarzekam
jak narazie to kilkanascie razy zakrecilo mi sie w glowie, troche mnie mdli:baffled:ale wymiotow nie mam.
Z siusianem faktycznie nieciekawie bo tak jak jotka21 mam stalowy pecherz a w ciazy mam pobudki nocne:szok:
boli w podbrzuszu brak, ale za to od zastrzykow mam bolacy brzuchol:baffled: biuscik boli ale to mi nie przeszkadza:-D:-Dprzynajmniej czuje ze mam biust:-D:-D Zachcianek nie mam ale zaczynam odczuwac zmeczenie:tak:
 
reklama
Ooo, super, jest odzew:-) A juz myslalam, ze tylko ja taka obolala, polprzytomna i sikajaca chodze :-)

szczebiotka - no wlasnie przy zdjemowaniu wieczorem stanika, to piersi bola mnie najbardziej. Dzis prawie zawylam, bo sa tak bardzo wrazliwe i bilesne. Ale co, w dzien chodzic bez stanika? To potem sie zwisy zrobia :-( A juz i tak mam zwisy, jak u Masajki, po pierwszej ciazy :eek:
 
Do góry