reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niedobrze mi-czyli:dolegliwosci ciazowe

Onesmile, oby przeszło.. Obrócić się w łóżku jest mi bardzo ciężko, czasem łatwiej jest mi opuścić nogi na podłogę, usiąść i dopiero wtedy położyć się na drugim boku niż po prostu przeturlać na drugi bok. Nie wiem, czy to mała na coś uciska, czy to kwestia rozejścia się miednicy...
Siara leci mi już od jakichś 2 miesięcy co jakiś czas ;-) Choć ostatnio rzadko widuję plamki na staniku czy koszulce, ale kropelki pojawiają się np po kąpieli albo rano jak wstaję..
 
reklama
onesmile nie wiem skad jestes, jesli z UK to w sklepach asda sa takie nie dobre soki ze sliwek:) wkleje ci obrazek jak masz asde u siebie.
ja czesto tez mam problemy z numerem 2:) i mala szklaneczka tego soku na noc pomoga czasem.
 
onesmile nie wiem skad jestes, jesli z UK to w sklepach asda sa takie nie dobre soki ze sliwek:) wkleje ci obrazek jak masz asde u siebie.
ja czesto tez mam problemy z numerem 2:) i mala szklaneczka tego soku na noc pomoga czasem.

Wiesz, pije jakies specyfiki, ktore mi lekarz przepisal, ale mimo to mam problemy. Do tego sama robie sobie sok jablkowy i wypijam pol litra dziennie i tez niewiele pomaga.
Ech, jeszcze tylko 2 dni. Jakos musze przetrzymac.
 
Co do numeru 2 :) to ja zatwardzeń nie mam...codziennie, regularnie itd...tyle, że z pól godziny wcześniej (czasami dłużej) mam straszne skurcze :D i już wtedy wiem, że zbliża się ta pora :D
 
Makunia ja jak mam sie klasc to juz na sama mysl mnie wszystko boli. Niestety jakies te nasze ciaze zblizone, nie tylko kilogramowo ale i objawowo:-D Moja zmora nie tyle sa trudne noce co ciezkie nogi
Onesmile czytam o siarze a tu koszulka mokra:szok::-D

Ja chce zobaczyc moje kostki u nog:cool:
 
reklama
Do góry