reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Niedoczynność tarczycy a ciąża.

reklama

Ironka

Aktywna w BB
Miasto
okolice Łodzi
Rozwiązania
0
Wg mnie tarczyca tu nie ma nic do rzeczy. Ja mam niedoczynność i póki co nigdy moja choroba nie miała wpływu na wyniki testów ciazowych, a byłam w ciąży 4 razy.

Fabianowa

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Wg mnie tarczyca tu nie ma nic do rzeczy. Ja mam niedoczynność i póki co nigdy moja choroba nie miała wpływu na wyniki testów ciazowych, a byłam w ciąży 4 razy.
O! To faktycznie. Dzisiaj wyszedł cień cienia cienia tak ze musiałam patrzeć w okularach i nadal się zastanawiam czy tam coś jest czy jestem po prostu nienormalna

Ironka

Aktywna w BB
Miasto
okolice Łodzi
Rozwiązania
0
O! To faktycznie. Dzisiaj wyszedł cień cienia cienia tak ze musiałam patrzeć w okularach i nadal się zastanawiam czy tam coś jest czy jestem po prostu nienormalna
Spokojnie. Jeśli jest cień cienia cienia to z każdym dniem test robiony z porannego moczu będzie wyraźniejszy.

Powodzenia :-) :)

Fabianowa

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Spokojnie. Jeśli jest cień cienia cienia to z każdym dniem test robiony z porannego moczu będzie wyraźniejszy.

Powodzenia :-) :)
Tylko to właśnie dosłownie cień cienia. To nie jest kreska tylko normalnie jakbym sobie coś wyobrażała. I czas @ nadchodzi wiec się tutaj shizuje

reklama

ZwariowanaSol

Fanka BB :)
Miasto
Northamptonshire
Rozwiązania
0
Fabianowa - zobaczysz w UK ginekologa w ciąży jeśli będzie się działo coś złego z Tobą albo z dzieckiem. Jeśli wszystko będzie przebiegać prawidłowo - lekarz nie będzie potrzebny :) Czego Ci życzę :)
A jeśli chodzi o niedoczynność tarczycy w ciąży - musisz poinformować swojego GP o tym że jesteś w ciąży i że masz niedoczynność tarczycy - będziesz miała częściej badane TSH żeby w razie potrzeby poprawić dawki Levotyroksyny i to tyle. Może ale nie musi się zdarzyć że będziesz potrzebowała wyższej dawki.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry