reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

niedoczynność tarczycy a ciąża

Werka - gratuluję.
Co do pytań - tsh w ciąży rośnie i to mocno, więc dobrze, że masz większą dawkę.

JA nie chodziłam w ciąży osobno do endokrynologa, tylko ginekolog mi dawki dobierał.
 
reklama
Werka - gratuluję.
Co do pytań - tsh w ciąży rośnie i to mocno, więc dobrze, że masz większą dawkę.

JA nie chodziłam w ciąży osobno do endokrynologa, tylko ginekolog mi dawki dobierał.
Mi tez ginekolog sam wyleczyl mowil ze moge isc do endo ale ja nie moglam bo na czas wizyty bylam w szpitalu i moj gin mi dobral dawke :) i szybko bardzo spadlo
A endokrynolog to samo robi bo koleżanka mi mówiła
 
A k
Przepraszam bardzo, ale ja sobie tego pecherzyka nie wymyslilam. Pani ginekolog-endokrynolog robila mi usg i tez ta pani ocenila, ze to pecherzyk ciazowy 5mm. Ten 3-4tydz to tylko moje obliczenia przypuszczalne
Do oceny wieku ciąży służy usg a nie beta. Musiałaś mieć owulacje chyba w trakcie okresu. Poza tym lekarze nie są nieomylni.
 
Nie za duza beta jak na 3 tydzien ? Ja 3,4 tydz mialam 358.
Ale fakt na poczatku szybko rosnie ona rosnie do 13 tyg potem spada ale sie utrzymuje i musi caly czas duzo rosnac
Ja miala. 358 za 4 dni 1008 a 5 dni po drugim wyniku prawie 12 tysiecy:p i to byl 6 tydz
 
Werka - gratuluję.
Co do pytań - tsh w ciąży rośnie i to mocno, więc dobrze, że masz większą dawkę.

JA nie chodziłam w ciąży osobno do endokrynologa, tylko ginekolog mi dawki dobierał.
Mysle, zeby teraz isc do ginekologa (innej pani, z polecenia mojej kolezanki) za 2tyg i jej spytać czy oprocz tego mam szukac osobno endokrynologa. Dziękuję :)
 
Nie za duza beta jak na 3 tydzien ? Ja 3, tydz mialam 358.
Ale fakt na poczatku szybko rosnie ona rosnie do 13 tyg potem spada ale sie utrzymuje i musi caly czas duzo rosnac
Ja miala. 358 za 4 dni 1008 a 5 dni po pierszym wyniku prawie 12 tysiecy:p i to byl 6 tydz
No wg moich wyliczen to bardziej 4tydzien. Nie wiem, kochana, jestem w tym "swieza" dlatego chętnie czytam doswiadczone kobiety :)
 
reklama
No wg moich wyliczen to bardziej 4tydzien. Nie wiem, kochana, jestem w tym "swieza" dlatego chętnie czytam doswiadczone kobiety :)
Sorka po drugim wyniku 1008 mialam za 5 dni 12 tysięcy prawie pomylilam sie :)
Jakie masz cykle? Regularne ? Ja przed ciaza mialam nieregularne i owu wypadla w dniu okresu hehe :)
 
Do góry