reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

niedoczynność tarczycy a ciąża

reklama
Sorka po drugim wyniku 1008 mialam za 5 dni 12 tysięcy prawie pomylilam sie :)
Jakie masz cykle? Regularne ? Ja przed ciaza mialam nieregularne i owu wypadla w dniu okresu hehe :)
Wlasnie ostatnie 2 miesiaczki mialam dluzsze niz zwykle. Przedostatnia 6dni, ostatnia 7dni... a cykle to bez bicia przyznam się, ze nie wiem, bo wczesniej mi wylatywalo, zeby zapisywać. Dopiero od lipca notowalam
 
Wlasnie ostatnie 2 miesiaczki mialam dluzsze niz zwykle. Przedostatnia 6dni, ostatnia 7dni... a cykle to bez bicia przyznam się, ze nie wiem, bo wczesniej mi wylatywalo, zeby zapisywać. Dopiero od lipca notowalam
Nie chodzi o długość krwawienia tylko o długość cyklu. Skoro twierdzisz, że do zapłodnienia doszło 16.09 to musiało dojść do niego w trakcie miesiączki.
 
Nie chodzi o długość krwawienia tylko o długość cyklu. Skoro twierdzisz, że do zapłodnienia doszło 16.09 to musiało dojść do niego w trakcie miesiączki.
Wiem o co Ci chodzi, tylko mowie, ze nie pamietam jak to z długością cykli bylo zawsze. Nie, nie mialam 16.09 miesiaczki. Mialam okres 27lipca-2sierpnia włącznie, pozniej następny mialam od 30sierpnia do 4wrzesnia wlacznie. Czyli o ile dobrze licze cykl trwal 34dni
 
Wiem o co Ci chodzi, tylko mowie, ze nie pamietam jak to z długością cykli bylo zawsze. Nie, nie mialam 16.09 miesiaczki. Mialam okres 27lipca-2sierpnia włącznie, pozniej następny mialam od 30sierpnia do 4wrzesnia wlacznie. Czyli o ile dobrze licze cykl trwal 34dni
Zasugerowałam się Twoim 1 postem. Napisałaś, że dzisiaj jest 26 dc. Wychodzi na to, że dzisiaj jest 39 dc czyli około 5 tc.
 
Zasugerowałam się Twoim 1 postem. Napisałaś, że dzisiaj jest 26 dc. Wychodzi na to, że dzisiaj jest 39 dc czyli około 5 tc.
Bo po prostu powiem prosto, 16.09 skonczyl moj partner we mnie i kalendarzyk pokazywał mi ze 18.09 mam owulacje (o ile dobrze policzona, ale mozliwe, ze zle), chociaż w trakcie okresu tez to sie zdarzalo, wiec mozliwe
 
Bo po prostu powiem prosto, 16.09 skonczyl moj partner we mnie i kalendarzyk pokazywał mi ze 18.09 mam owulacje (o ile dobrze policzona, ale mozliwe, ze zle), chociaż w trakcie okresu tez to sie zdarzalo, wiec mozliwe
W trakcie okresu nie mozna zajść w ciaze.
Chyba ze owulacja tak pozno wystapi ale nie ze podczas krawienia
A kalendarzykowi nigdy bym nie ufala :-)
Masz owulacje z objawiami czy bez ?
Chociaż duzo kobiet patrzy na sluz plodny ja zaszlam i nie mialam sluzu wiec nie jest on wyznacznikiem kilka dziewczyn na staraczkach tez tak zaszlo;)
Ale nie ma co gdybac bo w ciazy jestes na bank;)
 
W trakcie okresu nie mozna zajść w ciaze.
Chyba ze owulacja tak pozno wystapi ale nie ze podczas krawienia
A kalendarzykowi nigdy bym nie ufala :-)
Masz owulacje z objawiami czy bez ?
Chociaż duzo kobiet patrzy na sluz plodny ja zaszlam i nie mialam sluzu wiec nie jest on wyznacznikiem kilka dziewczyn na staraczkach tez tak zaszlo;)
Ale nie ma co gdybac bo w ciazy jestes na bank;)
Ano nie jest to fizjologicznie mozliwe.Pare dni po tez nie raz szlismy "va bank".a owulacja raczej bezobjawowo. Chyba, ze wzmozony poped seksualny, ale to rozne czynniki mogly na to wpłynąć :)
 
reklama
MYślę, że po prostu Werka liczy ciążę od owulacji i stąd niejasności.
Tygodnie ciąży liczymy od pierwszego dnia ostatniej miesiączki (i wtedy dzień zaplodnienia to już 2/3 tydzień) :)
A skąd jesteś. Ja mam tez mam dr ginekolog-endokrynolog.
 
Do góry