reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niedoczynność tarczycy, nasze kontrole, zalecenia lekarzy

reklama
Tsh robilam chyba miesiac temu i bylo 1,75 takze spadlo, zawsze mialam wyzsze. Biore euthyrox25, mam powtarzac wyniki co 6-8tyg i jak wynik powyzej 2 to zwiekszyc dawke euthyroxu.
Lekarz nigdy nie zlecil ft3 i ft4 bo u mnie widzial leciutka niedoczynnosc i nie widzial potrzeby. Konsultowalam to z innym endo i mowil to samo.
 
No to nie jest bardzo wysoki poziom i skoro konsultowalas to z lekarzami, to na pewno bedzie dobrze :) glowa do gory. Ja mam tsh na podobnym poziomie i biore euthyrox 75 pol tabletki i ten jodid.
 
Nanncy ja oprócz Euthyrohu biorę Jodid, początkowo 200, a teraz 100 :) Z tym, że ja zaczynałam ze znacznie podwyższonym TSH (11), wydaje mi się, że najlepiej skonsultować to z lekarzem :)
 
ja wyniki mam podobne, TSH koło 1,5.
biorę euthyrox 125 całą tabletkę a do tego jodid 100, bo w witaminach też mam trochę jodu. mój powiedział, że przy chorej tarczycy jod w ciąży obowiązkowy, żeby tarczyca się nie pogorszyła, a i dla dziecka jest pomocny
 
U mnie TSH na poczatku ciazy bylo graniczne 2,5 a teraz jest 2,9.
Dostalam jodid 200 i jak sie nic nie poprawi za 4 tygodnie(minely juz 2) to beda jakies tableteczki...
 
Do góry