reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niedoczynność tarczycy

Moja droga, bez leku nie wychodzi od lekarza. Niech ci da lek, by jak najszybciej zbić TSH, no taki wynik jest wysoki i trzeba jak najszybciej zbić. No i skierowanie do endokrynologa. W ciąży powinni ci znaleźć szybko wizytę. Mam nadzieję, że maluch tego nie odczuje, ale nie daj się zbyć. Normalny ginekolog powinien zareagować, a liczę na to, że takiego masz.
Byłam już u ginekologa. Serduszko pracuje idealnie, mózg się rozwija, zaczyna machac rączkami. Dostalam skierowanie do endokrynologa i na start tabletki 25 bo któreś ft e miarę dobrze wyszło więc coś tam oddaje chormonow dziecku...
 
reklama
Byłam już u ginekologa. Serduszko pracuje idealnie, mózg się rozwija, zaczyna machac rączkami. Dostalam skierowanie do endokrynologa i na start tabletki 25 bo któreś ft e miarę dobrze wyszło więc coś tam oddaje chormonow dziecku...
Bardzo się cieszę. Przy wizycie do endo mów, że jesteś w ciąży. Powinni znaleźć wizytę w ciągu tygodnia. Mam niedoczynność od lat, ale tak wysokiego wyniku nie miałam. Wartość od 10 wpływa na ciążę, może też powodować poronienie, więc pilnuj sobie tarczycy i raduj się maluszkiem. Powodzenia
 
Bardzo się cieszę. Przy wizycie do endo mów, że jesteś w ciąży. Powinni znaleźć wizytę w ciągu tygodnia. Mam niedoczynność od lat, ale tak wysokiego wyniku nie miałam. Wartość od 10 wpływa na ciążę, może też powodować poronienie, więc pilnuj sobie tarczycy i raduj się maluszkiem. Powodzenia
Tam lecę prywatnie i mam na 11.10 termin... Mam nadzieję że z dzieckiem jest wszystko ok skoro ginekolog tak powiedział....
 
Witam wszystkie przyszłe mamy...
Piszę do Was bo jestem bardzo zaniepokojona moimi wynikami tarczycy.
Jestem w 9 prawie 10 tygodniu ciąży, w sobotę odebrałam wyniki.
TSH wyszło 8.93 i już wpadłam w panikę że urodzę chore dziecko. Nigdy nie badałam tarczycy ponieważ nie widziałam żadnych objawów ku temu... W środę mam wizytę u ginekologa.
Bardzo boję się że urodzę chore dziecko czy ktoś miał podobny problem...
Pomóżcie
Ja miałam niedoczynność ale nie aż tak. Mi ginekolog sam przepisal eutyrox i kontrolowałam cały czas ta tarczyce. Jeżeli będziesz brać leki to dziecku nic nie będzie. Spokojnie kochana ❣
 
Do góry