reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Niedotlenienie encefalopatii niedokrwiennej

Rozwiązania
0
Witam dziewczyny.
To moj pierwszy raz na forum i nie wiem czy nie powielam tematu.
05.06.2019 r urodzilam corke w UK.Hania urodzila sie z niedotlenieniem,0pkt po urodzeniu i kolejnych minutach.40 minut resuscytowana,3 transfuzje krwi.W Bristolu poddana hipotermii 3 dniowej.
W 10dobie zycia Haneczka miala zrobiony rezonans glowy,ktory wykazal zmiany w czesci mozgu odpowiedzialnej za cala motoryke.
Ku zdziwieniu lekarzy i bardzo zlych rokowaniach Hania do tej pory rozwijala sie dobrze.Oststnio zauwazylam u niej dziwne wzdrygania ciala z jednoczesnym wyrzutem rak do gory.Powtarza sie to czesto w ciagu dnia.Tu w Anglii nie mam zadnego wsparcia ani lekarza ani znajomych.
Poszukuje mamusiek ktore maja podobna sytuacje.
Mam kilka pytan i licze na wsparcie i pomoc psychiczna:)

reklama

bojąca

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Mi to wygląda na odruch Moro naturalny u niemowląt ale ekspertem nie jestem

Rozwiązania
0
Dziekuje za odpowiedz.Wydaje mi sie ze to cos innego niestety.Zaczelo sie to z 10dni temu i codziennie coraz wiecej.Wyglada to jakby ktos ja wystraszyl,takie drgniecie i np moga byc 3 pod rzad chwila przerwy i znowu to samo.

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Odruch moro to nie jest. Dziecko jest już chyba za duże na to. Ja bym zbadała córkę pod kątem padaczki.

bojąca

Rozwiązania
1
Może spróbuj dostać się do neurologa dziecięcego prawdopodobnie przydałoby się też USG przeciemiaczkowe tylko nie wiem jak to u was jest na forum powinien być dział mamy zUK może tam ci ktoras doradzić i pomoze

bojąca

Rozwiązania
1
Zapytaj może w dziale rodzinki z zagranicy mamy zUK może ci poradzia gdzie szukać prawdopodobnie przydałby ci się neurolog zycze ci dużo siły dla was obu

Rozwiązania
0
Wlasnie organizuje przylot do Polski na koniec listopada.Tutaj mialysmy do tej pory jedna wizyte u pediatry i rehabilitacje 1raz na 7 tyg ,tragedia.Dzieki dziewczyny

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Jak najszybciej neurolog. Z opisu wygląda to na padaczkę, najprędzej zespół West, ale na pewno musisz to sprawdzić u lekarza.

Madlein

Rozwiązania
0
W Polsce z opieką jest niekoniecznie lepiej. Szkoda się strzępić przez co przechodziłam z synem i w jakie długi wpadłam, bo żeby szybko coś załatwić to wszędzie były potrzebne pieniądze.
To co mogę Ci poradzić to wykonaj usg główki i eeg, a wyniki skonsultuj z dobrym neurologiem. Ja bym obstawiała, że to padaczka, ale bez powyższych badań nikt tego nie stwierdzi. Powodzenia

reklama

AtomicTOY

Rozwiązania
0
Jak najszybciej do neurologa, bez badań nie da się nic wykluczyć, ani potwierdzić. Opis zbliżony niestety do padaczki.
Coś takiego znalazłam, zerknij, może u Twojej córeczki podobnie to wygląda.

Trzymaj się mocno! Mam nadzieję, że to jednak okaże się nic poważnego.

Ostatnia edycja:

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry