reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

niedowaga

Dołączył(a)
3 Czerwiec 2009
Postów
2
moj benjaminek w 24-tym tygodniu zycia wazyl 7,04 kg.pani w osrodku powiedziala mi ze ma on kg niedowagi.czy powinnam sie martwic???????
 
reklama
moj benjaminek w 24-tym tygodniu zycia wazyl 7,04 kg.pani w osrodku powiedziala mi ze ma on kg niedowagi.czy powinnam sie martwic???????
Chyba wszystko zalezy od tego jaki duzy sie urodził i w jakim tempie przybiera na wadze:tak::tak::tak:Ale 7 kg na ten wiek to chyba nie jet mało

Dla porownania napisze Tobie ze moje blizniaczki skonczyly dwa latka i waza troche ponad 7 kg
 
Ostatnia edycja:
Mój starszy syn waży teraz niecałe 18 kg, a młodszy 10,3. Ja na bilansie dwulatka ważyłam 10,4. U nas to chyba rodzinne. Lepiej jak dziecko jest chudsze niż by miało mieć nadwagę.
 
to chudziutkie te wasze dzieciaczki;-) Moja Amelka ma 7 miesięcy i waży prawie 9 kilo ( urodziłą się z wagą 3 900 kg )
 
Do góry