reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niedrożny jajowod - ciąża

Agata1305

Aktywna w BB
Dołączył(a)
3 Kwiecień 2019
Postów
73
Witam serdecznie. Jestem rok po laparoskopii z diagnoza niedroznosc jajowodu prawego. Od 3 dni wielka radość bo 6 testów pozytywnych:) teraz mam pytanko. Przy owulacji czułam bol prawego jajnika czyli powiązanego z niedrożnym jajowodem stad dosyc duze zdziwienie ciąży. Lekarz kazał przyjść za ok. 2 tygodnie. Pobolewa mnie wciąż prawy jajnik od czasu do czasu i delikatnie promienieje do pachwin. Martwi mnie to czy to aby nie ciaza pozamaciczna. Może ktoś miał podobnie i rozwieje moje wątpliwości? Pozdrawiam serdecznie.
 
reklama
Mnie tez bolał prawy jajnik. Aż chodziłam zgięta w pół. Od samej owulacji aż do końca pierwszego trymestru. A owulka była z lewego. 🤷 Gin powiedział że może ten jajnik jest bardziej wrażliwy i wziął na siebie wytwarzanie hormonów ;)
 
Do góry