reklama

Niegrzeczny w przedszkolu

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez Milka_aa, 30 Wrzesień 2005.

 1. Milka_aa

  Milka_aa Początkująca w BB

  Cześć!

  Jestem tu pierwszy raz. Jestem mamą 6-cio letniego Łukasza. Fajny to chłopaszek, z buźki aniołek a w przedszkolu potworek. Potrafi powiedzieć do swojej pani "głupia babo, lepiej żebyś umarła". Na jej polecenia reaguje głośnym wrzaskiem, tupaniem. Mówi, że nie lubi przedszkola, pani i dzieci. W domu nie mam z nim większych problemów. Nie obraża nas, nie krzyczy. Sprząta swój pokój bez większych problemów. Prosiłam o pomoc panią dyrektor sądząc, że może Łukaszowi potrzebna jest pomoc np psychologa. Żadnej pomocy nie dostałam. Moje dziecko - mój problem. Może Wy byłybyście w stanie mi pomóc. Mam wrażenie, że w moim synku siedzą dwie osoby: aniołek i diabełek.

  Milka
   
 2. Agnexx

  Agnexx Gość

  Ja też mam aniołka i diabełka...w jednej osobie. Patryk w przedszkolu, a teraz w szkole jest idealnym dzieckiem, nigdy nie spotkałam się z negatywnymi opiniami opiekunek. Ale w domu to diabeł wcielony. >:D

  Nie wiem, w jaki sposób Ci pomóc. Myślę, że powinnaś z nim porozmawiać, ale tak szczerze w cztery oczy, w jakims przyjemnym miejscu, może na spacerze. Zapytać, dlaczego tak postępuje, skoro w domu jest grzeczny. Niekoniecznie problem tkwi w nim, może ta placówka poprostu z jakis powodów mu nie odpowiada ???
   
 3. reklama
 4. mrs_szaya

  mrs_szaya Fanka BB :)

  ......................................
   
  Ostatnia edycja: 29 Kwiecień 2009
 5. ewulka

  ewulka Zaciekawiona BB

  MÓJ SYNEK JEST NIESAMOWITY ALE JAK TYLKO WYCZUJE ZE MA MAŁA SZPARKE DOMBROJENIA TO DAWJ ILE WEJDZIE.KTOS MĄDRY POWIEDZIAŁ MI Z EDZIECI MUSZA SIE WYSZALEC JA TERAZ TAK ROBIE SPRZĄTA ZE MNA RI\OBI PLACEK ITD ALE W PRZEDZSZKOLU NANDAL JESY ŁOBUZEM WIĘC CZYTAM I OPOWIADAM MU BAJKI W KTÓRYCH WYSTEPUJA ZWIERZAKI DOBRE I ZŁE UCZE GO PRZEZ OPOWIADANIA JAK DOBRZE BYC DOBRYM I UCZYNNYM W ŻYCIU BO TO SIE MOŻE UDAC KAŻDEMU.POZDRAWIAM
   
 6. loli

  loli Fanka BB :)

  Milka_aa Wiem tyle....jak dzieci (ludzie)reaguja agresją znaczy to że mają jakiś problem z którym nie potrafią sobie poradzić .Agresja jest formą obrony.
   

Poleć forum