reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niejadek, pomocy

Natalia1208

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Styczeń 2019
Postów
332
Dziewczyny mama od 1.5roku.
Moja córcia jeszcze je z cycka i jest to jej ulubione jedzonko niestety. Jakie posiłki przygotowujące dla swoich maluszków? Mała je chętnie wedline, czasem chleb, jajko na maselku ze szczypiorkiem, z obiadów najlepiej mięsko, teraz już nie chce ani marchewki, brokuła, kalafioru. Chetnie je owoce. Nie mam już pomysłów na jedzenie, proszę o pomoc. Mleko modyfikowane nie smakuje, kaszki też wcale. Obiad jeszcze ujdzie jakas zupka lub ziemniaki z mięsem. Co mogę zaproponować na sniadania i kolację? Owsianki też nie lubi. Dodatkowo chciałabym już odstawic ja od piersi. Może jestem wstrętna ale już jest to dla mnie męczące, mała czasem traktuje mnie jak smoczek. Chce pierś kilka razy dziennie, jeśli tłumacze i nie chce dac A daje w zamian jakieś picie ona strasznie płacze i wtedy jest mi jej żal.
 
reklama
Może placuszki bananowe, płatki ryżowe są o niebo smaczniejsze niż owsiane, jakieś dobre paroweczki, jajko na twardo, nalesniczki, placuszki z jabłkiem, ja małego też odstawiłam jakoś w tym wieku i myślę że to był idealny czas
 
Masz synek ma 11 miesięcy. Korzystałam z przepisów na alaantkowe blw, zwłaszcza obiady. Na śniadania robimy zwykle naleśniki (je same placki), jajka na twardo, jajecznice, serek waniliowy. Wiem, że cukier zły, ale młody kaszek też nie chce, a ten serek lubi 😁
Na kolację zawsze jest komosa ryżowa albo kasza kukurydziana na wodzie z awokado, ogórkiem i sokiem z cytryny. Czasami zamiast ogórka jest marchewka albo brokuł. Trudno było dojść do tego, że akurat to będzie mu smakowało 😁
 
Do góry