reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niejadek ☹️

Urodzona 3450, wychodząc ze szpitala 3250 a obecnie 6 tydz 4300.. Urodzona przez cc. Już nie wiem bo naprawdę wydaje mi się że mało je. Tak jak teraz po 3 h snu zjadła 45 ml. Godzinkę pokokosila się i znowu śpi. Pewnie teraz o 22 znów wstanie i zje może ale to może 50 co Pani na to?
6 tyg i waga o dobry kg w gore niby tragedi niema ale szalu nie robi... Co mowi polozna pediatra ? Jak wygladaja kupy ? Niema w nich sluzu ? Jak dziecko zachowuje sie pod czas jedzenia ? Czy w ogole domaga sie jedzenia ?
 
reklama
6 tyg i waga o dobry kg w gore niby tragedi niema ale szalu nie robi... Co mowi polozna pediatra ? Jak wygladaja kupy ? Niema w nich sluzu ? Jak dziecko zachowuje sie pod czas jedzenia ? Czy w ogole domaga sie jedzenia ?
Kupki chyba ok żółte i nie wodniste bez śluzu. Aczkolwiek nie wiem jak miałoby to wyglądać ☹️ położna była ostatni raz i mówiła że najwidoczniej taka jest. Domaga się jedzenia ale się wyrywa jak już chce kończyć. Lekarza mamy 27 jak szczepienia to napewno to zgłoszę.
 
A proszę mi powiedzieć ile Pani cora jadła w 6 tyg?? Mówi Pani częściej hmm. Ona śpi jak się naje i nie raz mi wstanie po 2 a nie raz po 3 godz mimo że zjadła 40 45 ml czy 60. Nie ma reguły.
Ile jadła to nie pamiętam dokładnie. Ale urodziła się z taką samą wagą a jak miała 5 tygodni i dwa dni to ważyła 4900. Twoja córka mieści się w normie. A ile dobowo zjada?
 
Kupki chyba ok żółte i nie wodniste bez śluzu. Aczkolwiek nie wiem jak miałoby to wyglądać [emoji3525] położna była ostatni raz i mówiła że najwidoczniej taka jest. Domaga się jedzenia ale się wyrywa jak już chce kończyć. Lekarza mamy 27 jak szczepienia to napewno to zgłoszę.
Byla badana pod kontem napiecia mieśniowego ?
 
reklama
No to malutko. Może nie podchodzi jej smak mleka. U nas przeważnie wszamała wszystko co było w butelce. Zapytaj pediatry na nastepnej wizycie. Co do napięcia męśniowego to nie wiem dlaczego, ale nagle stało się to nagminne i zawsze wszystkie problemy zwala sie na to. Raczej tutaj nie szukałabym problemu.
 
Do góry