reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niejadek

Dołączył(a)
7 Luty 2016
Postów
2
Witam,

dziewczyny mam problem z moją 7 miesięczną córeczką... jest niejadkiem ale do tego już się przyzwyczaiłam. Dwa tygodnie temu pokazał się pierwszy ząbek i od tej pory mała odrzuciła wszystkie posiłki stałe tj zupkę, kaszkę z tartym jabłkiem którą po prostu swego czasu uwielbiała. Teraz tylko mleko, mleko i jeszcze raz mleko. Macie jakieś pomysły co mogę zrobić aby znów wrócić do innych posiłków? Mi już ręce opadają i płakać się chce. Dodam że mała ma ciągłą niedowagę waży obecnie 6800g.
 
reklama
próbuj jej dawać często nawet co kilkanaście minut łyżeczkę dwie np serka naturalnego kleiku ryżowy lub kukurydziany, albo szykuj jej kaszkę czy kleik do picia a może jeszcze ją dziąsełka bolą spróbuj jej dać syrop przeciw bólowy i zobacz czy jest zmiana
 
Do góry