reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niejasny wynik testu ciążowego

Balonik2000

Początkująca w BB
Dołączył(a)
1 Sierpień 2020
Postów
15
Witam,
Chciałabym Was zapytać o wynik mojego testu ciążowego, który jest dla mnie dość mocno niejasny.
Zrobiony dzisiaj rano, od współżycia minęło 12 dni. Czy według Was jest na nim widoczny cień drugiej kreski? Jeśli tak to czy może to wskazywać na ciążę. A może to tylko w mojej głowie i powinnam ciążę wykluczyć? Z góry dziękuję za pomoc.
 

Załączniki

  • Screenshot_20200801-091701~2.png
    Screenshot_20200801-091701~2.png
    436,5 KB · Wyświetleń: 8 785
reklama
Rozwiązanie
Zrobiłam dzisiaj rano kolejny. W tym wypadku chyba mogę mieć pewność, że w ciąży nie jestem. Obecnie jestem za granicą, więc nie mam możliwości zrobienia bety, ale jak wrócę z urlopu to pewnie się wybiorę żeby to jeszcze potwierdzić. Dziękuję Wam za pomoc !
Widzę ta kreskę bez większego wpatrywania się. Więc na żywo powinno być widać ta kreskę pionowa w okienku testowym bardziej.
Ja bym nie wytrzymała pewnie do jutra haha 😱🤣
Zrobiłam dzisiaj rano kolejny. W tym wypadku chyba mogę mieć pewność, że w ciąży nie jestem. Obecnie jestem za granicą, więc nie mam możliwości zrobienia bety, ale jak wrócę z urlopu to pewnie się wybiorę żeby to jeszcze potwierdzić. Dziękuję Wam za pomoc !
 

Załączniki

  • Screenshot_20200805-114426.png
    Screenshot_20200805-114426.png
    962,1 KB · Wyświetleń: 421
reklama
Zrobiłam dzisiaj rano kolejny. W tym wypadku chyba mogę mieć pewność, że w ciąży nie jestem. Obecnie jestem za granicą, więc nie mam możliwości zrobienia bety, ale jak wrócę z urlopu to pewnie się wybiorę żeby to jeszcze potwierdzić. Dziękuję Wam za pomoc !
Taki typ testu nigdy nie robiłam wiec nawet nie wiem jak wynik czytać 😒
 
Taki typ testu nigdy nie robiłam wiec nawet nie wiem jak wynik czytać 😒
W polu po lewej stronie powinny się pojawić dwie linie tworzące plus. Na początku wydawało mi się wprawdzie że widzę bladą linie pionową, ale po zrobieniu zdjęcia stwierdziłam, że to mi się musiało wydawać 😅 pójdę na betę to rozwiejemy te wątpliwości
 
W polu po lewej stronie powinny się pojawić dwie linie tworzące plus. Na początku wydawało mi się wprawdzie że widzę bladą linie pionową, ale po zrobieniu zdjęcia stwierdziłam, że to mi się musiało wydawać 😅 pójdę na betę to rozwiejemy te wątpliwości
Acha ! 😂 jestem w trzeciej ciąży a jednak czegoś nowego o teście mogę się dowiedzieć 😎 ale jak mam być szczera to widzę delikatny cień poważnie
 
Zrobiłam dzisiaj rano kolejny. W tym wypadku chyba mogę mieć pewność, że w ciąży nie jestem. Obecnie jestem za granicą, więc nie mam możliwości zrobienia bety, ale jak wrócę z urlopu to pewnie się wybiorę żeby to jeszcze potwierdzić. Dziękuję Wam za pomoc !
Widzę ta kreskę bez większego wpatrywania się. Więc na żywo powinno być widać ta kreskę pionowa w okienku testowym bardziej.
 
Rozwiązanie
Ale w starych testach tej samej firmy tak nie miałam położyłam sobie stare testy a te i w tamtych widać mocną 1 krechę a w tych No …
I poza tym dwa testy by się tak pomyliły ? Nie wiem w niedziele zrobię kolejny poza tym 3 dni spóźnia mi się okres gdzie zawsze mam regularny i jeden strumieniowy zrobiłam dzień przed okresem a płytkowy dziś ….
 
Ale w starych testach tej samej firmy tak nie miałam położyłam sobie stare testy a te i w tamtych widać mocną 1 krechę a w tych No …
I poza tym dwa testy by się tak pomyliły ? Nie wiem w niedziele zrobię kolejny poza tym 3 dni spóźnia mi się okres gdzie zawsze mam regularny i jeden strumieniowy zrobiłam dzień przed okresem a płytkowy dziś ….
Jak na 3 dni spóźnienia to kreska powinna być już mocno widoczna. No ja na nich nic nie widzę. A nie możesz zrobić bety?
 
reklama
Ale w starych testach tej samej firmy tak nie miałam położyłam sobie stare testy a te i w tamtych widać mocną 1 krechę a w tych No …
I poza tym dwa testy by się tak pomyliły ? Nie wiem w niedziele zrobię kolejny poza tym 3 dni spóźnia mi się okres gdzie zawsze mam regularny i jeden strumieniowy zrobiłam dzień przed okresem a płytkowy dziś ….
Pierwszy wygląda na lekko zalany.
I tak jak pisze koleżanka - jak na 3 dzień spóźnienia to troszkę za lekka kreska.
Ale najlepiej zrób betę :)
 
Do góry