reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niejasny wynik testu owulacyjnego

Dołączył(a)
24 Luty 2021
Postów
4
Witam. Mam takie pytanie odnośnie cyfrowego testu owulacyjnego clearblue. A mianowicie. Testy były pozytywne na 22 i 22 dc. Dzisiaj tj. 29 dc zrobilam test znów (nie wiem po co i dlaczego 😅) i wynik jest dziwny. Pokazała się uśmiechnięta Buzka, ale po wyjęciu paska testowego, kreska testowa była duuuzo jaśniejsza od kreski kontrolnej. Jak mam interpretować ten wynik? Co to może znaczyć?
 
reklama
Testy owulacyjne robi się do pierwszego pozytywnego testu. W drugiej fazie cyklu mogą wychodzić pozytywne ze względu na to, że może utrzymywać się podwyższony poziom LH... Także nie ma tu nic niepokojącego.
 
Testy owulacyjne robi się do pierwszego pozytywnego testu. W drugiej fazie cyklu mogą wychodzić pozytywne ze względu na to, że może utrzymywać się podwyższony poziom LH... Także nie ma tu nic niepokojącego.
Pierwszy raz zdarzyło mi się coś takiego, dlatego pytam, bo jest to dla mnie dziwne. Oczywiście zdarzało mi się robić testy trochę po owulacji a nawet przed sama miesiaczka, ale nigdy nie wykryly drugi raz skoku Lh.
 
Do góry