reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niejasny wynik testu.

Jestem bardzo szczupła, dlatego nawet małe powiększenie się brzucha na moim ciele jest widoczne. Ostatnie krwawienie z odstawienia miałam 21 dni temu. A jedyne zbliżenie z partnerem miałam 16 kwietnia i 7 maja. Czyli na pewno nie mam się o co obawiać i ten test jest negatywny?
Ale nawet jak jesteś szczupła to ciąża nie rozwija się z dnia na dzień. Brzuch pojawia się ok 3 miesiąca najwcześniej. Więc jakim cudem miała być mieć brzuch po 3 tygodniach?

Jeżeli przyjmujesz antykoncepcję prawidłowo to w ciąży nie jesteś. Z resztą potwierdza to test. Jeżeli testom nie ufasz idź na betę.
 
reklama
Jestem bardzo szczupła, dlatego nawet małe powiększenie się brzucha na moim ciele jest widoczne. Ostatnie krwawienie z odstawienia miałam 21 dni temu. A jedyne zbliżenie z partnerem miałam 16 kwietnia i 7 maja. Czyli na pewno nie mam się o co obawiać i ten test jest

W dalszym ciągu brzuch nie jest wtedy widoczny, jak szczupły by nie był. Poczytaj trochę o rozwoju zarodka i jego różnicach w tym okresie...
Kobieta nie wyglada jak w 9 miesiącu od początku ciąży :)

pozdrawiam ze swoim brzuchem w końcówce 6 / na początku 7 miesiąca :)
 

Załączniki

  • 6C8D4578-9B06-45CB-8069-17B5D19DD0BF.jpeg
    6C8D4578-9B06-45CB-8069-17B5D19DD0BF.jpeg
    89,8 KB · Wyświetleń: 77
W dalszym ciągu brzuch nie jest wtedy widoczny, jak szczupły by nie był. Poczytaj trochę o rozwoju zarodka i jego różnicach w tym okresie...
Kobieta nie wyglada jak w 9 miesiącu od początku ciąży :)

pozdrawiam ze swoim brzuchem w końcówce 6 / na początku 7 miesiąca :)
O jaaaa... Ale maleńki 😁 która ciąża?
 
Nie jesteś w ciąży [emoji2296]
Czyli uważacie, że powinnam wrzucić na luz i uznać tą drugą kreskę, która po pięciu minutach zniknęła za nic nie znacząca? Tak jak pisałam następny test wykonany już z porannego moczu wyszedł negatywny. Więc jak sądzicie, nie ma sensu kupować kolejnych, bo ten poranny był już wiarygodny? Czy jednak mam robić testy dalej. Wizytę u giną będę mogła odbyc dopiero za miesiąc, badanie z krwi też, a nie jestem jeszcze gotowa na dziecko.
A i jeśli dostanę krwawienia z odstawienia, to stanowi to całkowite wykluczenie ciąży? Pytam, bo w internecie spotykam się z roznymi opiniami...
 
O ile nie jesteś trollem to powinnaś zakumać po wszystkich odpowiedziach jakie dostałaś, że.... NIE JESTEŚ W CIĄŻY [emoji2356]
Czyli uważacie, że powinnam wrzucić na luz i uznać tą drugą kreskę, która po pięciu minutach zniknęła za nic nie znacząca? Tak jak pisałam następny test wykonany już z porannego moczu wyszedł negatywny. Więc jak sądzicie, nie ma sensu kupować kolejnych, bo ten poranny był już wiarygodny? Czy jednak mam robić testy dalej. Wizytę u giną będę mogła odbyc dopiero za miesiąc, badanie z krwi też, a nie jestem jeszcze gotowa na dziecko.
A i jeśli dostanę krwawienia z odstawienia, to stanowi to całkowite wykluczenie ciąży? Pytam, bo w internecie spotykam się z roznymi opiniami...
 
reklama
Czyli uważacie, że powinnam wrzucić na luz i uznać tą drugą kreskę, która po pięciu minutach zniknęła za nic nie znacząca? Tak jak pisałam następny test wykonany już z porannego moczu wyszedł negatywny. Więc jak sądzicie, nie ma sensu kupować kolejnych, bo ten poranny był już wiarygodny? Czy jednak mam robić testy dalej. Wizytę u giną będę mogła odbyc dopiero za miesiąc, badanie z krwi też, a nie jestem jeszcze gotowa na dziecko.
A i jeśli dostanę krwawienia z odstawienia, to stanowi to całkowite wykluczenie ciąży? Pytam, bo w internecie spotykam się z roznymi opiniami...
Ale kreski na testach potwierdzających ciążę nie znikają od tak sobie. To nie kreski ninja. Twoje testy są negatywne.
 
Do góry