reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niejasny wynik testu

No przepraszam ja się bzykać,seksie,bądz dla tych delikutaśnych PIER.. ole z moim Emżetem.
Ale zaproponuje mu dziś serduszkowanie 😍
Łe no to jak Wy te poprzednie dzieci zrobiliście jak się seksicie? Przypadkiem chyba 😀 Tylko serduszkowanie przy owulce potwierdzonej teścikiem.
 
reklama
Młoda śpi, a ja wydaję z siebie dźwięki jak mały warchlak na skraju lasu 😂😂😂 Śmiać się w głos nie będę, zbyt szanuję te chwile spokoju 😃
U mnie to samo, drzemka. Ciężki los matki. Nawet się śmiać normalnie nie można. Mogłam jednak kupić porządne jeansy, a staremu gacie z bawełny wyrzucić. Teraz mogła bym rżeć w głos niczym klacz na wybiegu... A tak?😭 Pozostał tylko cichy chichot 🤣
 
U mnie to samo, drzemka. Ciężki los matki. Nawet się śmiać normalnie nie można. Mogłam jednak kupić porządne jeansy, a staremu gacie z bawełny wyrzucić. Teraz mogła bym rżeć w głos niczym klacxybs wybiegu... A tak?😭 Pozostał tylko cichy chichot 🤣
No i takie są efekty serduszkowania. Teraz możemy tylko sobie szpital wybrać I lekarza zmienić, nic innego nie pozostaje 🤷‍♀️🤣🤣

Ej serio łza mi wyszła od powstrzymywania śmiechu hahahaha
 
reklama
Sama nie wiem. Poniosło nas. Wiesz jak jest, wrócił do domu po pijaku, natrzaskał mi po pysku i jakoś tak mu uległam, przecież on mnie leje tylko jak pije gin lubuski. To chyba dobry jednak człowiek jest.
Faza błagam mi się się obracają tak się śmieje w sklepie 🤣🤣🤣🤣
Poplakałam się 🤣🤣
Rozbieraj! Od rozbierania rośnie stężenie beta hcg we krwi! Sama też się rozbierz, co Ci szkodzi?
Ale tak do golasa❓❓❓❓🤔🤔🤔🤔
Rób aż nie zrobisz. Do skutku. Ewentualnie do szóstki.
Może i pięciu rączki za pierwszym razem wyjdą to wiesz wszystko zalezy od tego ile plemników się wgryzie 🙈🤣
 
Do góry