reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niejasny wynik testu

reklama
Tylko na Boga ojca…załóż sobie kubeczek menstruacyjny!
No dobrze dobrze nie krzykaj na mnie bo się zamknę w sobie ❗
Łe no to jak Wy te poprzednie dzieci zrobiliście jak się seksicie? Przypadkiem chyba 😀 Tylko serduszkowanie przy owulce potwierdzonej teścikiem.
Te poprzednie to chyba nam podrzucili w takim razie jak tylko serduszkowanie wchodzi w grę
Jak mi się Krysia obudzi, to się naprawdę wkurzę 😂😂😂
To nie rżyj jak kobyla nie umiesz po cichu?
Moge tylko do szóstki..?
Eeeejjj…



Ciekawe czy się popuka w czoło czy od razu każe spadać?
Mam nadzieję że raczej powie to choć bendziem seruszkowywać
No i takie są efekty serduszkowania. Teraz możemy tylko sobie szpital wybrać I lekarza zmienić, nic innego nie pozostaje 🤷‍♀️🤣🤣

Ej serio łza mi wyszła od powstrzymywania śmiechu hahahaha
No ja się poplakałam do tego stopnia że klient mi wszedł do sklepu a ja się śmieje w głos i lzy mi lecą ze śmiechu,a on się patrzy na mnie nmjak na wariatkę. A moja córka do mnie no mamo no 🙈🙈🙈🙈
🤣
 
No ja się poplakałam do tego stopnia że klient mi wszedł do sklepu A ja się śmieje w głos i leży mi lecą ze śmiechu A on się patrzy na mnienjak na wariatkę. A moja córka do mnie no mamo no 🙈🙈🙈🙈
🤣
Jak powiedział Christian Grey do Anastasii Steele - We aim to please.

Ja spadam, mój czas się skończył :) Miłego dnia ❤️
 
Dajcie spokój, to już kolejny taki wątek z przenikaniem plemników przez spodnie, czy majtki. Uważam że nie ma co komentować, szkoda czasu
 
Nie wiecie że jak kreska różowa to dziewczynka a szara to chłopiec???

Zresztą te testy kłamią często ja polecam test z pasty do zębów jest dużo pewniejszy
Jak chodzi o płeć to właśnie te testy ciążowe kłamią! Najbardziej sprawdzony sposób na poznanie płci to tylko i wyłącznie test z sody oczyszczonej! 😂🙈
 
reklama
A ja mam teraz na serio pytanie do autorki wątku: [mention]Karen123 [/mention] co jest niejasne w tym teście dla Ciebie? Bo to już drugi z kolei Twój post z tym samym pytaniem. Będziesz co miesiąc pytać obcych ludzi czy test jest napewno negatywny? Jak się tak panicznie boisz to przestań uprawiać seks i pieszczoty, bo się choroby psychicznej nabawisz.
 
Do góry