reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niejasny wynik testu

Dołączył(a)
6 Luty 2018
Postów
10
Witam
smile.png

Od 3 miesięcy z mężem staramy się o dzidziusia. Od listopada 2017 odstawiłam tabletki anty. Jestem 11 dni po stosunku, ok. 09.02 powinnam dostać @. Dziś rano zrobiłam test. Czy widzicie tu, kochane drugą, prawie niewidoczną kreseczkę, czy może popadam w paranoje? Czy któraś z Was miała taki przypadek? Jutro rano zrobię inny test, lecz chciałabym poznać Waszą opinię, gdyż jestem baaaardzo niecierpliwa :-)
a>
received_1543348645712631.jpeg


Link do zdjęcia:
Link do: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - a990dd708bde3.jpg
 

Załączniki

  • received_1543348645712631.jpeg
    received_1543348645712631.jpeg
    32,7 KB · Wyświetleń: 56 544
reklama
Rozwiązanie
Jesteście wszystkie kochane, jednak wczoraj w nocy straciłam już nadzieję, bo dostałam przedwczesnej miesiączki, a właściwie nazwałbym to i intensywnym plamieniem, które ustapiło na parę godzin a później znowu się pojawiło. Zobaczymy co będzie dalej. Jeśli stanie się cud to się odezwę! Tylko zastanawia mnie, czy ten pierwszy test był błędny, czy o co mogło chodzić obydwa miały taką samą czułość
reklama
Dodam, ze dzisiejszy test robiłam ok godziny 10:30, bo długo nie spałam w nocy. W między czasie budzilam się na"siusiu", a na spanie wzięłam tabletkę na uspokojenie,bo byłam bardzo nerwowa. Chociaż to pewnie i tak nie ma znaczenia...
 
Na pierwszym widać kreseczkę ja tez takie miałam i mam dwóch chłopców w domu Na drugim nie widać nic. Tak jak dziewczyny radzą zrob betę. Albo zaczekaj pare dni jeśli nie dostaniesz miesiączki zrób kolejny test
 
Witam
smile.png

Od 3 miesięcy z mężem staramy się o dzidziusia. Od listopada 2017 odstawiłam tabletki anty. Jestem 11 dni po stosunku, ok. 09.02 powinnam dostać @. Dziś rano zrobiłam test. Czy widzicie tu, kochane drugą, prawie niewidoczną kreseczkę, czy może popadam w paranoje? Czy któraś z Was miała taki przypadek? Jutro rano zrobię inny test, lecz chciałabym poznać Waszą opinię, gdyż jestem baaaardzo niecierpliwa :-)
a>
Zobacz załącznik 838234

Link do zdjęcia:
Link do: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - a990dd708bde3.jpg
Jest druga kreska! Oczywiście, że bladziocha skoro dopiero 11dni po stosunku. Ja robiłam dzień po spodziewanej miesiączce i miałam blada, a co dopiero Ty :).
Najważniejsze, że jest ta druga kreska. Jej intensywność zalezy od stopnia zaawansowania ciąży.
Gdybyś nie była w ciąży to by nawet żaden blady zarys się nie pojawił.
Więc jak na moje... Gratulacje!!!
Dla swojej pewności zrób beta hcg z krwi :))

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ano na tych już nie widać...
A sprawdzałaś jaką mają napisana czułość?
Tamten pierwszy może był bardzo czuły.
Inne testy mają prawo nie pokazać jeszcze ciąży, bo może być jeszcze przez nie niewykrywalna. W końcu nawet niepełne 2tyg od stosunku no to bardzo bardzo wczesnie.
U mnie minęły bodajże o ile dobrze pamiętam 3tyg od tego stosunku i miałam blada druga kreske, więc Twoja albo będzie bardzo blada tak jak na pierwszym teście albo jeszcze nie będzie jej wcale.
Zasuwaj na beta hcg z krwi i czekam na odpowiedź!:)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry