reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niejasny wynik testu

Dołączył(a)
6 Luty 2018
Postów
10
Witam
smile.png

Od 3 miesięcy z mężem staramy się o dzidziusia. Od listopada 2017 odstawiłam tabletki anty. Jestem 11 dni po stosunku, ok. 09.02 powinnam dostać @. Dziś rano zrobiłam test. Czy widzicie tu, kochane drugą, prawie niewidoczną kreseczkę, czy może popadam w paranoje? Czy któraś z Was miała taki przypadek? Jutro rano zrobię inny test, lecz chciałabym poznać Waszą opinię, gdyż jestem baaaardzo niecierpliwa :-)
a>
received_1543348645712631.jpeg


Link do zdjęcia:
Link do: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - a990dd708bde3.jpg
 

Załączniki

  • received_1543348645712631.jpeg
    received_1543348645712631.jpeg
    32,7 KB · Wyświetleń: 56 523
reklama
Rozwiązanie
Jesteście wszystkie kochane, jednak wczoraj w nocy straciłam już nadzieję, bo dostałam przedwczesnej miesiączki, a właściwie nazwałbym to i intensywnym plamieniem, które ustapiło na parę godzin a później znowu się pojawiło. Zobaczymy co będzie dalej. Jeśli stanie się cud to się odezwę! Tylko zastanawia mnie, czy ten pierwszy test był błędny, czy o co mogło chodzić obydwa miały taką samą czułość
Jesteście wszystkie kochane, jednak wczoraj w nocy straciłam już nadzieję, bo dostałam przedwczesnej miesiączki, a właściwie nazwałbym to i intensywnym plamieniem, które ustapiło na parę godzin a później znowu się pojawiło. Zobaczymy co będzie dalej. Jeśli stanie się cud to się odezwę! Tylko zastanawia mnie, czy ten pierwszy test był błędny, czy o co mogło chodzić obydwa miały taką samą czułość
 
Rozwiązanie
reklama
Hej, sorki ze się podepnę, dziś powinnam dostać okres, zrobiłam test i nie potrafię rozróżnić czy to druga blada kreska / cień drugiej kreski czy kreska fabryczna? Czytałam gdzieś że jeśli jest słabe stężenie to może jeszcze nie wykryć ciąży, myślicie ze jeśli kupiłabym test ciążowy z krwi np w Rossmann czy wynik będzie jaśniejszy?
 
reklama
Hej, sorki ze się podepnę, dziś powinnam dostać okres, zrobiłam test i nie potrafię rozróżnić czy to druga blada kreska / cień drugiej kreski czy kreska fabryczna? Czytałam gdzieś że jeśli jest słabe stężenie to może jeszcze nie wykryć ciąży, myślicie ze jeśli kupiłabym test ciążowy z krwi np w Rossmann czy wynik będzie jaśniejszy?
Negatywny. Jak będzie ciąża, nie będziesz miała wątpliwości, czy kreska jest czy jej nie ma.
 
Do góry