reklama

Niekapek 360 lovi

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez Franuś, 11 Listopad 2010.

1. Franuś

Franuś Zaciekawiona BB

Witam. Mam problem niekapkiem- kapie!!!:szok: szkoda, bo córeczka go uwielbia. Czy wszystkie kapią jak mój?

2. aniam141

aniam141 Wrześniowe mamy 2008

Mój nie kapie moze źle go jakoś zamykasz ?bo mój kapie jak się źle coś zamknie

3. reklama
  4. Franuś

Franuś Zaciekawiona BB

Wszystko dociśnięte i dobrze dokręcone. Próbowałam potrzymać go do góry nogami żeby się zassał, i na wszystkie boki, próbowałam z ciepłym i zimnym piciem ale nic to nie daje- denerwuje mnie to kapanie bo mała chodzi zalana i nie chce oddać kubeczka.

5. Madzienka

Madzienka Mama Julci i Lenki

Franus nasz czasami kapie jak ze docisnę tą gumkę...:tak::tak:

6. umi2

umi2 Fanka BB :)

tez mam lovi i tez kapie:-) w sumie powinien sie nazywac kapek:) a masz tan na 6 miesiecy czy na rok bo ten na rok ma ogranicznik takie hm, zahamowanie i kapie mniej niz ten treningowy

7. Franuś

Franuś Zaciekawiona BB

Mam ten na rok i on raczej nie ma żadnych zahamowań ;) spróbuje go zareklamować, ale będę musiała sporo poczekać na wyjaśnienie, bo musi do apteki przyjechać przedstawiciel lovi żeby go sprawdzić. Nie wiem czy jest sens. Mamy jeszcze taki z tommee tippee, on ani kropli nie uroni, ale jest już strasznie wyssany :-D

8. Bura

Bura Gość

Ja mam dwa takie kubki (te 12m+) i jeden kapie, a drugi nie... :sorry2:

9. umi2

Franuś a nie było w srodku tego niekapka takiej gumy którą by sie na kładało na takie 2 dzyndzki w środku "smoczka". Nie wiem czy rozumiesz o co mi chodzi

10. reklama
  11. Franuś

Franuś Zaciekawiona BB

Nie nic nie było, jest tylko ta uszczelka dookoła. A może gumka jest w kubku na 18m-cy? A ty Mamusiu Kacperka masz taką gumkę w kubeczku 12+

12. umi2

tak własnie w kubeczku na 12 miesiecy o taki mam
    niekapki.jpg

Poleć forum