reklama

niekompetentny lekarz!!! Pawłow!!!!!

Temat na forum 'Poleć szpital, lekarza, położną' rozpoczęty przez czuczuvw, 4 Marzec 2008.

1. czuczuvw

czuczuvw Początkująca w BB

Jesli masz zamiar stracic pieniedze i najwiekszy skarb w zyciu (dziecko)to idz do Pawłowa. Jest dobry do brania pieniedzy, nie robi badan wszystko odklada na ostatia chwile!!!W dniu wizyty u niego (31tydzien) powiedzial ze mi grozi mi zadne poronienie a pare dni pozniej(4 dni) odeszly mi wody. W 31 tygodniu ciazy robil mi grupe krwi, ale dopiero po odejsciu wód to byly jedyne moje badania w ciaży. Przez jego niekompetentnosc i rutyne stracilam dziecko!!! Nie polecam nikomu tego lekarza!!!:angry:

2. Mada80

Mada80 Fanka BB :)

Strasznie mi przykro...Nie wyobrazam sobie nawet co czujesz:no: Dlaczego tacy ludzie nie traca uprawnien do wykonywania zawodu?:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

3. reklama
  4. Mada80

Mada80 Fanka BB :)

Napisz moze w jakim miescie przyjmuje,zeby dziewczyny wiedziały o ktorego lekarza chodzi..Nic sie juz nie dało zrobic?

5. vici

vici mama Victor´a & Raphael`a

Pawlow przyjmuje w Klodzku-woj dolnoslaskie.Ja akurat jestem zadowolona ale roznie bywa.
    Jak juz pisalam na innym watku czuczuvw bardzo mi przykro z powodu twojej straty.

6. Mozi

Mozi MAMUŚKA BB

Bardzo mi przykro Kochanie,że straciłaś dziecko:no:.
    Lekarzowi :zawstydzona/y:powinno odebrać prawo zawodu,za brak odpowiedzialnosci:angry::wściekła/y:

7. darma79

darma79 Początkująca w BB

Masz rację to wszystko prawda. Ja przeszłam podobną historię w sierpniu zeszłego roku, ale tak tego nie zostawiłam i od marca sprawa jest w prokuraturze. Tobie też bym to radziła, bo niekompetencja powinna być napiętnowana.:angry:

8. Elena

Elena Grudniówka 2010

Mój lekarz również mnie zawiódł ( inny w innym mieście) ale ja mam już przygotowane pismo do Rzecznika Praw Pacjenta w Warszawie. Nie ma co darować dla takich lekarzy.

Poleć forum