reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

niekompetentny lekarz!!! Pawłow!!!!!

Dołączył(a)
4 Marzec 2008
Postów
3
Jesli masz zamiar stracic pieniedze i najwiekszy skarb w zyciu (dziecko)to idz do Pawłowa. Jest dobry do brania pieniedzy, nie robi badan wszystko odklada na ostatia chwile!!!W dniu wizyty u niego (31tydzien) powiedzial ze mi grozi mi zadne poronienie a pare dni pozniej(4 dni) odeszly mi wody. W 31 tygodniu ciazy robil mi grupe krwi, ale dopiero po odejsciu wód to byly jedyne moje badania w ciaży. Przez jego niekompetentnosc i rutyne stracilam dziecko!!! Nie polecam nikomu tego lekarza!!!:angry:
 
reklama
Strasznie mi przykro...Nie wyobrazam sobie nawet co czujesz:no: Dlaczego tacy ludzie nie traca uprawnien do wykonywania zawodu?:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Napisz moze w jakim miescie przyjmuje,zeby dziewczyny wiedziały o ktorego lekarza chodzi..Nic sie juz nie dało zrobic?
 
Pawlow przyjmuje w Klodzku-woj dolnoslaskie.Ja akurat jestem zadowolona ale roznie bywa.
Jak juz pisalam na innym watku czuczuvw bardzo mi przykro z powodu twojej straty.
 
Masz rację to wszystko prawda. Ja przeszłam podobną historię w sierpniu zeszłego roku, ale tak tego nie zostawiłam i od marca sprawa jest w prokuraturze. Tobie też bym to radziła, bo niekompetencja powinna być napiętnowana.:angry:
 
reklama
Mój lekarz również mnie zawiódł ( inny w innym mieście) ale ja mam już przygotowane pismo do Rzecznika Praw Pacjenta w Warszawie. Nie ma co darować dla takich lekarzy.
 
Do góry