reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

niemiłe "komplementy"

To się chyba pomyliłam.. Własnie przycztałam wpis do bloga :) I przepraszam, już się nie udzielam. Osobiście nie udało mi się spotkac tak wrednej osoby i dobrze.. A moje rady.. Wsadzę je sobie w nosek ;)) I niech tam zostaną.
 
reklama
ps tez mi sie cera skiepscila - bywa ... ale za to wlosy nie leca :)

moja cera tez sie zrobila fatalna, w zyciu nie mialam tylu krostek, na plecach, dekoldzie i twarzy, ale pocieszam sie ze niedlugo minie bo zaczynają znikać wreszcie...

a włosy to zaczynaja wypadac dopiero po porodzie, teraz w ciazy wlasnie tepretycznie przynajmniej nie powinny wypadac, wrecz powinno wypadac mniej niz normalnie, a potem po ciązy sie nadrabia, ah ta burza hormonów...
 
moja cera tez sie zrobila fatalna, w zyciu nie mialam tylu krostek, na plecach, dekoldzie i twarzy, ale pocieszam sie ze niedlugo minie bo zaczynają znikać wreszcie...

a włosy to zaczynaja wypadac dopiero po porodzie, teraz w ciazy wlasnie tepretycznie przynajmniej nie powinny wypadac, wrecz powinno wypadac mniej niz normalnie, a potem po ciązy sie nadrabia, ah ta burza hormonów...

ale chociaz jakis czas sie bede cieszyc burza wlosow na glowie !!! bo ja mam ich tyle co kot naplakal !!!
 
może po prostu niektórzy nie potrafią wyrazić prawdziwego komplementu i robią to w taki sposób, który uważają za wesoły (np. zamiast powiedzieć "Ale ci dzidzia rośnie" usłyszałam "No robisz się Gruba Berta"). Nie ma się co przejmować, czasami ktoś nie umie się zachować w takiej sytuacji. ;-)
 
:-) dzięki Gogana - od razu mam lepszy humor.
A dlaczego nie wybierzesz się na wakacje? Ja chciałabym wybrać się troszkę po górach połazić, ale u mnie jak zawsze ciężko coś zaplanować a jeszcze gorzej zrealizować...
Zle znosze jazde zwlaszcza daleka a zawsze jezdzilismy bardzo daleko. Poza tym nastraszyli mnie ze jedna dziewczyna pojechala nawet troche blizej i niestety... a druga w gory i jakos sie osunela i tez... nie jestem strachliwa ale ryzykowac zyciem dziecka nie bede. Poza tym chyba niemloda juz jestem ;-). I ciezko mi sie oddycha i brzusio juz nadety jak balonik, w drodze wody plodowe by sie spienily a moze nawet zwarzyly...No nic - w poniedzialek nad jeziorko na tydzien. Bedzie dobrze. A za rok w piatke ruszymy w dal...
Nie widzialam jeszcze brzydkiej ciezarnej - mysle ze wy wszystkie jestescie piekne tylko ze wzrokiem cos nie tak))) No i te tesciowe mieszaja za bardzo i poczucia humoru nam teraz brak...
 
wyjasnil moze co znaczy "mieciutka" ??
Hehehe, wolałam sie nie dopytywać. Pewnie nie chciał mnie urazić, ale zawsze miałam trochę ciałka i tego typu komplementy odbieram w jednoznaczny sposób. Swoją droga, przybyło mi parę kilogramów od początku ciązy.
 
Hehehe, wolałam sie nie dopytywać. Pewnie nie chciał mnie urazić, ale zawsze miałam trochę ciałka i tego typu komplementy odbieram w jednoznaczny sposób. Swoją droga, przybyło mi parę kilogramów od początku ciązy.

jesli chodzi o cialko to ja chyba na forum jestem najtezsza grodnioweczka :)
 
reklama
Do góry