reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

niemowlak bije sie po glowce

martaricky

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
25 Maj 2009
Postów
41
Miasto
Venezia
Witam!
Moj 9mies synek podczas snu piescia uderza sie po glowce. Niestety ostatnio zaczal robic to rowniez w trakcie zabawy. Uderza sie klockami grzechotka i w placz.. W nocy reka ochraniam mu glowke bo budze sie na dzwiek stukania! Do lekarza idziemy dopiero za miesiac kiedy bedziemy juz w Polsce bo w Italii to niczego sie nie dowiem. Pojecia nie mam co to moze byc, poza tym rozwija sie normalnie. Czy ktos mial podobny problem? Bardzo dziekuje za odpowiedzi
 
reklama
Kochana myśle że ma taki odruch,nauczył sie tak robić i teraz to powtarza.Wiem że pewnie martwisz sie strasznie,ale skoro rozwija sie normalnie to nie zadreczaj sie.Idz do lekarza jak bedziesz w Polsce,najlepiej nagraj to na komórce i pokaż lekarzowi.Daj znać co powiedział....pozdrawiam:-)
 
Moja 9cio miesieczna coreczka też ma podobny odróch ,a oprócz tego czasem tryka się z podłogą lub zabawkami. Martwię sie że to coś nie normalnego i staram się jej zakazywać a przy najbliższej okazji skonsultuję to z lekarzem.
 
To jest niepokojący nawyk i nie powinnaś zwlekać- udaj się do pediatry a jeśli będzie trzeba to do psychologa. Ewentualne problemy wykryte w tak wczesnym wieku można bardzo łatwo skorygować, zaniedbane na pewno będą się nawarstwiać- nie zwlekaj
 
Dziekuje za wszystkie odpowiedzi! :) Jak tylko sie dowiem co to - napisze.
mamaA, to znaczy ze moze byc gorzej? Co rozumiesz przez narastac? Nastraszylas mnie :) Niestety musze czekac jeszcze miesiac bo dopiero wtedy bede w Polsce. Prywatna wizyta kosztuje tu ok 150euro a tyle to nie mam. Ja myslalam ze moze robi to przez rosnace zeby..pojecia nie mam.
 
Ostatnia edycja:
Martaricky ja jade do Polski 6 marca i tak około 10 marc udam sie z Maksiem do lekarza(żeby mu zrobić wszystkie badania)podpytam o zachowanie Twojego synka i dam Ci znać.:happy:
 
Anetka! super! dzieki! Dzis mialam nieprzespana noc. Ciagle sie krecil i oczywiscie bil sie po glowce.. Dwie godziny trzymalam mu reke. Mam nadzieje ze to nic powaznego ze faktycznie tylko odruch.
Lecicie samolotem? Ja juz sie boje na sama mysl ze mnie czeka podroz :)
 
Tak samolotem lece(też już sie zastanawiam jak to bedzie):-DNo ale damy rade jakoś!Boże pewnie martwisz sie,bądzmy dobrej myśli:-)
 
Ok, wreszcie po prawie tygodniu dodzwonilismy sie do lekarza. Stwierdzil ze to zeby i wiele dzieci tak robi. Boli go takze glowka dlatego tak sie stuka. Podobno jak juz wyrosna bedzie to robil coraz zadziej az przestanie. Wiele dzieci..hmm to chyba tylko wloskie bo jak widze polskie nie :-)
 
reklama
Do góry