reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Jedna z naszych dziewczyn szuka pomocy dla malutkiego bratanka. Całą historię zamieściła na forum, więc możesz jej zadać pytania. Pomożesz?

reklama

Niemowlak nie chce byc u taty na rekach.

Karola270984

Fanka BB :)
Dziewczyny czy ktoras z Was ma tak ze dziecko nie chce być u ojca na rękach. Moja młoda ma 6 tyg i co tata ja bierze na ręce to jest wielki krzyk. Ja ja biorę odrazu cichnie. Jestem już psychicznie tym zmeczona. Dziecko jest na cycku

reklama

ainola

Mój na początku też ciężko, mąż marudził że dziecko ma na niego uczulenie 😅 obecnie syn ma 3 miesiące i jak tylko zauważy tatusia to jest wielki banan. Trzeba przeczekać pewne rzeczy.

Karola270984

Mój na początku też ciężko, mąż marudził że dziecko ma na niego uczulenie 😅 obecnie syn ma 3 miesiące i jak tylko zauważy tatusia to jest wielki banan. Trzeba przeczekać pewne rzeczy.
tez tak plakal maluch jak tata brał na ręce ?? Moja to aż się zanosi 😓

Madzia86G

Miasto
Tarnowskie Góry
a co to ten 4 trymestr ??
Okres po porodzie 😄
Matka mimo że urodziła i nie jest już w ciąży, to nadal niemal non stop jest z dzieckiem.
Daj dziecku czas, musi ,,ogarnąć" sobie nowy świat.
No nie jest to łatwy moment, bo dziecko czuje matkę z którą był przez 9miesięcy, zna jej oddech, zapach, głos ...
Cierpliwości.
A płacz ... uwierz mi, medal dla tej która nie przepłakała chociaż 1 dni ❤

reklama

Karola270984

Okres po porodzie 😄
Matka mimo że urodziła i nie jest już w ciąży, to nadal niemal non stop jest z dzieckiem.
Daj dziecku czas, musi ,,ogarnąć" sobie nowy świat.
No nie jest to łatwy moment, bo dziecko czuje matkę z którą był przez 9miesięcy, zna jej oddech, zapach, głos ...
Cierpliwości.
A płacz ... uwierz mi, medal dla tej która nie przepłakała chociaż 1 dni ❤
ale dziwi mnie dlaczego jak mąż ja bierze to jest taki płacz 😓już go do kościoła chvialam wysłać żeby się wykąpał w wodzie swieconej 🤣🤣

Do góry