reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niemowlak w chuście

czy ktoras z Was zna odpowiedz na pytanie: dlaczego te chusty sa takie drogie?


zależy które..
chuste na poczatek możesz sama uszyć :)

chusty tkane są specjalnie uszyte - ze specjalnie utkanego materiału skośnokrzyzowego, który zapewnia doskonałe podtrzymanie i odpowiednie napięcie materiału - nic się nie wzyna i nie obsuwa.

chusty kółkowe i pouche sa tańsze - od 50 zł możesz coś kupić.

nie polecam pseudo chusty typu carrycoty czy premaxxy - to z chustami niewiele ma wspólnego, choć dziecko da sie w tym też ułożyć ;)
 
reklama
bebelulu to różne chusty. maja chustę kółkową ( w zasadzie dwa rodzaje - chuste typu kołyska - lulu, kółkową - hamalu ( naprawde fajne) boskie pouche kangalu.
w maju do oferty mają wejśc chusty wiązane ( w tajemnicy powiem, ze ja jedną już mam i lubie :)
ja bym poczekała do maja na wiązaną :)
a nosić warto naprawdę :)
 
Postaram się potem pstryknac fotki i wrzucić tu. mam chuste nati i chodzi mi o wiązanie typu koala. Narazie na nim mi najbardziej zależy. Niby wszystko fajnie, ale albo maluch krzywo siedzi, jedną nózke ma wyzej, albo jest za ciasno, mam wrażenie, albo z kolei za luźno i sie Alek giba, albo chusta wbija mu się w nózki, tzn tak mi się wydaje. Byłabym baaardzo wdzięczna za rady, polecialabym na konsultację jak na skrzydłach ale mieszkam w Irlandii i tu raczej nie ma możliwosci:-(
 
bebelulu to różne chusty. maja chustę kółkową ( w zasadzie dwa rodzaje - chuste typu kołyska - lulu, kółkową - hamalu ( naprawde fajne) boskie pouche kangalu.
w maju do oferty mają wejśc chusty wiązane ( w tajemnicy powiem, ze ja jedną już mam i lubie :)
ja bym poczekała do maja na wiązaną :)
a nosić warto naprawdę :)

a model lulu? moj maluszek ma skonczone 2 miesiace i myslalam ze ten model bedzie dla niego najlepszy:)
 
w irlandii masz bardzo dużo możliwości :)
jak chcesz dam ci namiary na spotkania chustowe :)

co do Koali - koala jest niesymetrycznym wiązaniem .
Jest dośc trudne mimo, że wydaje się bardzo proste :) prawidłowo należy dociągnąc raz jeszcze po włożeniu dziecka do chusty i kontrolowac ułożenie nóg.
dużo łatwiejsze ( choć wydaje sie na początku bardziej skomplikowane) jest wiążanie typu kieszonka :) jest to wiązanie naciągane na dziecku i juz nie ma takich problemów min z równym ułożeniem nóżek :)
:-)
 
W sumie to kompletnie na tych chustach sie nie znam, dlatego jako osoba niedoświadczona chciałam znalezc jakas łatwa w obsludze zeby nie narazac maluszka. Nie wyobrazam sobie zwykłego kawałku materiału..predzej ze strachu bym umarła ze zle ja zalozylam.
 
Dzieki!!!! normalnie sie napalilam i juz nie moge sie doczekac jej zakupu :p :p pozdrawiam, napisze jak tylko bede miala ja w domku

ps. jesli ktos ma jakies inne propozycje firmy czekam na pomysły.DZIEKI
 
reklama
Do góry