reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niemowlak w chuście

Dołączył(a)
16 Luty 2008
Postów
2
Może znajdzie się ktoś zainteresowany chustą Summer Infant? :tak:
Chusta jest nowiutka – kupiona pod koniec stycznia.
Niestety moje Dziecko nie ma ochoty w niej leżeć (robiłam kilka podejść ;-)),
wobec czego chętnie sprzedam chustę - może komuś bardziej posłuży :biggrin2:
http://img17.glitterfy.com/43/glitterfy152544695D36.gif

Chusta jest przeznaczona do noszenia Dziecka od chwili narodzin do 18 miesiąca
życia.
Do wyboru są dwie pozycje noszenia:
„Kołyskowa” od narodzin do 5 miesiąca życia
„Kangurek” (na biodrze) od 5 do 18 miesiąca życia.

Chusta nadaje się zarówno na chłodniejsze, jak i upalne dni, ponieważ posiada
odpinane bawełniane burty, które po odpięciu odsłaniają burty wykonane z
siatki (burty przyczepia się pod spodem na rzep).
http://img17.glitterfy.com/43/glitterfy152628570D36.gif

Szeroki pas do regulacji pozwala dopasować chustę do każdej sylwetki rodzica.

Chusta posiada wygodną i bezpieczną klamrę, której sposób zapinania
uniemożliwia przypadkowe odpięcie.
http://img17.glitterfy.com/43/glitterfy152007774D38.gif

Chętnie odpowiem na pytania, prześlę zdjęcia.
Cena do uzgodnienia – proszę pisać na maila gazetowego:
ainuin1@gazeta.pl
 
reklama
Jeżeli mogę Ci coś zasugerować to spróbuj poczekać jak dziecko będzie mogło być noszone w pozycji pionowej. Moja Lenka też za nic na świecie nie chciała leżeć w chuście, a na siedząco uwielbia!! Z tym, że ja zainwestowałam w chustę Hoppendiz, sprawdza się extra.
 
Zgadzam sie z miecia, poczatkowo moja Lenka tez nie chciala lezec w chuscie, ale po paru tygodniach sie przyzwyczaila, teraz nie ma zadnych oporow w jakiejkoliwek pozycji. Moze poczekaj jeszcze...
Mysmy najpierw pozwolili Lence w nej tylko polezec, bez podnoszenia, potem podnosilismy ja, ale podtrzymywalismy ja jeszcze rekami - tak aby myslala, ze lezy sobie w raczkach, a potem puszczali, na chwile, coraz dluzej i dluzej, no i trzeba bylo poczatkowo z nia chodzic, bo jak sie gdzies stanelo, to zaczynala plakac. Teraz maz to nawet sprzata, a Lenka lezy sobie w chuscie :-)
Zycze powodzenia!!!
 
Mysmy najpierw pozwolili Lence w nej tylko polezec, bez podnoszenia, potem podnosilismy ja, ale podtrzymywalismy ja jeszcze rekami - tak aby myslala, ze lezy sobie w raczkach, a potem puszczali, na chwile, coraz dluzej i dluzej, no i trzeba bylo poczatkowo z nia chodzic, bo jak sie gdzies stanelo, to zaczynala plakac. Teraz maz to nawet sprzata, a Lenka lezy sobie w chuscie :-)

u nas w bebelulu było podobnie:happy2::happy2:. Maluch musi sie przyzwyczaić a potem to już mamusia albo tatuś śmigają aż huczy:-D:-D
 
Mi się też wydawało, że będzie nietypowo :-D a tu co chwile slysze Lenka, Lenka :dry: ale to nic w sumie ja mam na imie Kasia i juz sie przyzwyczailam do popularnosci imienia, nawet sie nie ogladam za siebie jak ktos wola na ulicy :tak:

Ja teraz chyba wybralabym Celina... ;-)
 
byłam ostatnio na warsztatach noszenia dzieci w chustach...
dzis zamówiłam sobie własną na Allegro...
sa tu doświadczone w chustowaniu mamy?
jakie sa wasze opinie?
 
reklama
Chusta to najlepszy wynalazek do noszenia dzieci:tak::tak::tak: Pierwszego synka nosiłam w nosidle i wydawało mi się że jest przewygodne. Kiedy po raz drugi zostałam mamą postanowiłam wypróbować chustę tkaną długą i teraz twierdzę że tamto nosidło jednak było okropnie niewygodne. Naprawdę poloecam do noszenia nawet noworodków:tak::tak::tak::tak::tak:
 
Do góry