reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niemowlę 4 miesiące.

Dołączył(a)
1 Październik 2020
Postów
10
Witam,
Jestem mamą 4 msc Gabrysia, chciałam Was zapytać Drogie mamusie czy Wasze dzieci też tak mają, że np. przez kilka dni ćwiczą jakąś umiejętność a potem przestają to robić?(np. przez kilka dni unosił głowę w każdej pozycji i przestał to robić)e Jeszcze chciałam zapytać czy jakieś z Waszych dzieciaczków mało spało? Gabryś jest bardzo aktywnym niemowlakiem, w dzień ma drzemki 20-40 min czasami zdarzy się ponad godzine.. w nocy zasypia tak ok 20-20:30 budzi się za ok 2-3 h na jedzenie, potem budzi się po ok 3 h i potem potrafi się już po 1h zacząć kręcić i nie raczej z głodu a nie wiem czemu.. Ogólnie w nocy się strasznie kręci, ostatnio wstaje o 5 i nie chce już spać. A i dodam że jest karmiony butlą i jest to moje 3 dziecko ale starsze się inaczej zachowywały.
Dzięki za odpowiedzi. 🙂
 
reklama
Mój mały Kubuś ma 7 miesięcy i o ile nie zaobserwowałam że coś robił i przestał tak że spaniem jest różnie 🙄 wczoraj przez cały dzień spal aż 10min ale wieczorem usnął bez cycka bo taki był zmeczony. Na dłuższy sen mogę liczyć tylko w samochodzie ale teraz jak jest chory i nie wychodzimy to nie śpi w dzien. Pobudka zazwyczaj o 6 rano więc cały dzień na wysokich obrotach. A jeśli chodzi jeszcze o te umiejętności to często słyszę że dzieci zaczynają coś robić a potem przestają na jakiś czas i znowu
 
Moja córka ma prawie 4 msc.
Ma czasami tak że się obraca na macie a innego dnia tylko leży . W dzień ma turbodrzemka przy cycu [emoji51] w nocy przesypia ciągiem 6 godzin przewaznie
 
Moja tak miala ze snem - w dzien 2 turbodrzemki po 30 minut, wstawala po 5 i spala z pobudkami.
Taki typ - nic nie zrobibisz, trzeba czekac. Zaczelo sie to zmieniac kolo roczku - drzemki dluzsze bo nawet i do 1.5 godziny a pobudka po 7.

Z umiejetnosciami to normalne :)
 
Do góry