reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niemowlę alergia potrzebuje porady

Dwa produkty to za mało.
Ja jadłam ryż, wieprzowinę, bataty brokuły i oliwę z oliwek. Skóra po tygodniu była ładniejsza, a po dwóch ładna. Ale co bym nie zjadła nowego pojawiały się krostki i zaczerwienienia a kupa śmierdziała w wyjątkowy sposób.

Dużo osób wybiera indyka, buraczki i kasze gryczana jako bezpieczne produkty.
 
reklama
Dwa produkty to za mało.
Ja jadłam ryż, wieprzowinę, bataty brokuły i oliwę z oliwek. Skóra po tygodniu była ładniejsza, a po dwóch ładna. Ale co bym nie zjadła nowego pojawiały się krostki i zaczerwienienia a kupa śmierdziała w wyjątkowy sposób.

Dużo osób wybiera indyka, buraczki i kasze gryczana jako bezpieczne produkty.
Udało znaleźć się co uczula?
 
sprobuj kasze zawieraja duzo mikroi makrolelementów do tego wieprzowina ale gotowana badz duszona, wafle ryzowe te z biedry sa dobre, dzem porzeczkowy. Mam Dzieciatko mlodsze od twojego i stwierdzona skaze bialkowa i te wyzej produkty znosi dobrze.
 
Nam wiele zawiniła kukurydza. Czasem z niej jest produkowany syrop fruktozowo-glukozowa, a ten jest we wszystkich sokach, podobnie jak maltodextryna i skrobia np w słoiczkach.

Reagowała na seler, paprykę czosnek itd. Teraz już jemy normalnie. Po roczku odpuściło.
 
sprobuj kasze zawieraja duzo mikroi makrolelementów do tego wieprzowina ale gotowana badz duszona, wafle ryzowe te z biedry sa dobre, dzem porzeczkowy. Mam Dzieciatko mlodsze od twojego i stwierdzona skaze bialkowa i te wyzej produkty znosi dobrze.
Dziękuję, w jaki sposób objawiała się u Was skaza? U mnie lekarze studzili mnie, że przesadzam.
 
U mnie wyglądała Zosia jakby ją kto papierosem przypalał :( A Szymek jeszcze gorzej - bo co prawda zmiany niewielkie, ale za to w oskrzelowe problemy poszło.
 
U mnie wyglądała Zosia jakby ją kto papierosem przypalał :( A Szymek jeszcze gorzej - bo co prawda zmiany niewielkie, ale za to w oskrzelowe problemy poszło.
Biedactwa, to jest najgorsze jak takie maluszki cierpią.
Przepraszam, że tak męczę, ostatnie pytanie po odstawieniu produktów z białkiem blpo jakim czasie ustąpiły objawy? Wiem, że to sprawa indywidualna, ale tak mniej więcej chciałabym wiedzieć.
 
reklama
Objawy od 1-6 tyg. Stosujecie probiotyki?
 

Załączniki

  • IMG_2361.JPG
    IMG_2361.JPG
    653 KB · Wyświetleń: 79
  • IMG_2527.JPG
    IMG_2527.JPG
    836,6 KB · Wyświetleń: 76
  • IMG_2563.jpg
    IMG_2563.jpg
    8 KB · Wyświetleń: 94
Do góry