reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niemowle i całkowita odmowa jedzenia

Ah widzę teraz, ze 8.
A słoiczków tez nie chce?
Co z kaszką?
Teraz już skończył 9 mcy. Wcześniej jak mógł jeść to tez nie chcial kaszek zupek . Wszystko niechętnie i z zabawianiem,a często to wmuszane. Teraz zgodnie z zaleceniem lekarza musi być na samym mleku. Jest dopiero 3 tygodnie i poprawy brak. A dzisiaj to armagedon. Nawet strzykawka nie chce.. już nie wiem jak mam mu dać jeść :( butelka zje 30 ml strzykawka parę łykow. Co za los :(
 
reklama
Teraz już skończył 9 mcy. Wcześniej jak mógł jeść to tez nie chcial kaszek zupek . Wszystko niechętnie i z zabawianiem,a często to wmuszane. Teraz zgodnie z zaleceniem lekarza musi być na samym mleku. Jest dopiero 3 tygodnie i poprawy brak. A dzisiaj to armagedon. Nawet strzykawka nie chce.. już nie wiem jak mam mu dać jeść :( butelka zje 30 ml strzykawka parę łykow. Co za los :(
Nie doradzam, ale próbowałaś go przetrzymać? Może sam sie upomni i chętniej wypije?
 
Kurcze co może być przyczyną [emoji2368]
Moj tez jadł 2tyg a teraz znow cyrki, ale jakoś zjada.
Nie wiem co za przyczyna. Czy to alergia czy refluks i popalony przelyk :( jeśli alergia to pije przecież mleko bez bmk i powinna już być poprawa. A popalonego przełyku nie ma wg lekarzy bo by nie chciał jesc wogóle, a on je malutko. A miał chyba 2 dni gdzie trafiły się 4 karmienia ze zjadł na raz 120 ml na porcje . Dla mnie to był sukces. A od wczoraj zje ledwo 60 ml i zadowolony. Zauważyłam że jak pił ten koperek to wtedy troszkę więcej jadł na porcje i ładnie mu się odbijało. A tak to przewaznie po jedzeniu nie może odbić albo jak się odbije to tak dziwnie i nie do końca. Może on czuje się 'pelny' i nie może więcej zjeść. Tylko czemu?
 
Nie wiem co za przyczyna. Czy to alergia czy refluks i popalony przelyk :( jeśli alergia to pije przecież mleko bez bmk i powinna już być poprawa. A popalonego przełyku nie ma wg lekarzy bo by nie chciał jesc wogóle, a on je malutko. A miał chyba 2 dni gdzie trafiły się 4 karmienia ze zjadł na raz 120 ml na porcje . Dla mnie to był sukces. A od wczoraj zje ledwo 60 ml i zadowolony. Zauważyłam że jak pił ten koperek to wtedy troszkę więcej jadł na porcje i ładnie mu się odbijało. A tak to przewaznie po jedzeniu nie może odbić albo jak się odbije to tak dziwnie i nie do końca. Może on czuje się 'pelny' i nie może więcej zjeść. Tylko czemu?
Próbowałaś mu dawać Espumisan. Podawaj choćby rano i wieczorem. Albo jak widziałaś poprawę przy koperku, to daj mu koperek.
Powiem ci, że moje dziecko nawet w pewnym momencie neocate nie mogło jeść.
 
Ostatnia edycja:
Podaje bobotic forte. A koperek tez zaparzam ale już nie działa na apetyt niestety.
A próbowałaś dawać dziecku makrogol? To lek, który się nie wchłania. Zbiera wodę w jelitach i rozluźnia kał. Młody będzie robił 2-3 kupy dziennie. Może tu macie problem? Warto spróbować, skoro przebadać dobrze was nie chcą. Pogadaj z pediatra. Naprawdę niewiele macie w tym temacie do stracenia, a ile można zyskać.
 
A próbowałaś dawać dziecku makrogol? To lek, który się nie wchłania. Zbiera wodę w jelitach i rozluźnia kał. Młody będzie robił 2-3 kupy dziennie. Może tu macie problem? Warto spróbować, skoro przebadać dobrze was nie chcą. Pogadaj z pediatra. Naprawdę niewiele macie w tym temacie do stracenia, a ile można zyskać.
Podawałam dicopeg i synek robił wtedy 2- 3 kupy ale były tak wodniste ze wsiąkały w pieluszki. Bez tego robi jedną porządną kupę dziennie.
 
reklama
Podawałam dicopeg i synek robił wtedy 2- 3 kupy ale były tak wodniste ze wsiąkały w pieluszki. Bez tego robi jedną porządną kupę dziennie.
A jadł lepiej? Może u was trzeba zrobić panel alergiczny. Są jeszcze mleka roślinne mm. Przykro mi bardzo, że ani pomóc ci nie mogę, ani cię odciążyć na chwilę, byś mogła przestać o tym myśleć i czuć ten bagaż emocji z tym związany. Przytulam Cię dzielna kobieto. Jesteś mega mama. Mam nadzieję, że szybko znajdziesz mądrego lekarza, który wam pomoze
 
Do góry