reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niemowle mało je

Dziewczyny mała od wczoraj 22:00 nic nie zjadła kompletnie krzywila się przy butli z Nitramigenem i płakała z głodu zaryzykowałam zrobiłam Bebiko jej pierwsze mleko zjadła 130 ml i po 4 godz 150 ml… nie wiem zobaczymy. Bebiko zmieniliśmy jej bo tez je odrzuciła jak miała 3 tyg
Nie odbierz tego źle. Ale zamiast zmieniać codziennie mleko i szukać pomocy na forum u osób bez wykształcenia medycznego idź z dzieckiem do dobrego specjalisty. Nie do pediatry. Do gastrologa, gastroenterologa, alergologa albo specjalisty od żywienia niemowląt. Takimi zmianami mieszkanki co pięć minut tylko możesz pogorszyć sprawę, bo niedojrzały układ pokarmowy zarzucasz ciągle nowymi produktami.
 
reklama
Nie odbierz tego źle. Ale zamiast zmieniać codziennie mleko i szukać pomocy na forum u osób bez wykształcenia medycznego idź z dzieckiem do dobrego specjalisty. Nie do pediatry. Do gastrologa, gastroenterologa, alergologa albo specjalisty od żywienia niemowląt. Takimi zmianami mieszkanki co pięć minut tylko możesz pogorszyć sprawę, bo niedojrzały układ pokarmowy zarzucasz ciągle nowymi produktami.
dokładnie tak.
 
Nie odbierz tego źle. Ale zamiast zmieniać codziennie mleko i szukać pomocy na forum u osób bez wykształcenia medycznego idź z dzieckiem do dobrego specjalisty. Nie do pediatry. Do gastrologa, gastroenterologa, alergologa albo specjalisty od żywienia niemowląt. Takimi zmianami mieszkanki co pięć minut tylko możesz pogorszyć sprawę, bo niedojrzały układ pokarmowy zarzucasz ciągle nowymi produktami.
U alergologa również byliśmy… zero konkretnej pomocy. Co do pozostałych specjalistów nie mam ich niestety w pobliżu
 
U alergologa również byliśmy… zero konkretnej pomocy. Co do pozostałych specjalistów nie mam ich niestety w pobliżu
Co to znaczy "brak konkretniej diagnozy"?
Alergolog po jednej wizycie nie poda listy alergenów uczulających. Ba, nawet alergii nie potwierdzi, bo u takich maluchów testy są niemiarodajne. Można jedynie podejrzewać alergię na podstawie wywiadu i dodatkowych badań. I wtedy zmienia się mieszankę na taką dla alergików bez bmk.

Ja bym na twoim miejscu drążyła temat. Skoro nie masz specjalisty pod ręką to może w ościennym mieście? Bo serio takie ciągłe zmiany z dnia na dzień to nic dobrego dla małego brzuszka. Powodzenia
 
Wsumie, jak się ciągle zmienia mleko to jak można widzieć różnice. Moja córka 2-3 tyg po zmianie mleka była lepsza dopiero . Może za łapczywie pije mleko i lapie dużo powietrza przez co szybko jest " pełna", a płacze bo nadal czuje nienasycenie jedzeniem , a rozhisteryzowanego malucha czasem ciężko jest uspokoić 🤷
 
Ja bym na twoim miejscu drążyła temat. Skoro nie masz specjalisty pod ręką to może w ościennym mieście? Bo serio takie ciągłe zmiany z dnia na dzień to nic dobrego dla małego brzuszka. Powodzenia
Pisząc o wizycie u lekarza chodziło mi właśnie o drążenie tematu bo jednak jakieś problemy z jedzeniem są. A jak dziecko zacznie marudzić częściej albo odmawiać jedzenia to... Będziecie zmieniać mleko co tydzień? Co 3 dni?

..
 
reklama
Spróbuj capri care. Moja mała Piła je do 3 msc życia, bo wtedy jelitka najwrażliwsze. A to mleko jest najdelikatniejsze bo kozie. W 4 msc życia wskoczyliśmy na hipp normalne z laktoza i tak zostało z nami już na półtora roku i dalej pije hipp. Spróboj jak smakuje mleko które dajesz dziecku. Ja chyba próbowałam nan gorzkie strasznie. Capri care i hipp maja kremowy smak , jak śmietanka do kawy.
 
Do góry