reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niemowlę na basenie.

As 76

truskawkowa mama
Dołączył(a)
16 Marzec 2009
Postów
8 129
Miasto
Marki
Zakładam nowy temat ,bo myślę ,że nie będę sama.;-)

Która z mam planuje z maluchem chodzić na basen?

My na razie pływamy w wannie :-D:-D ,ale już wkrótce rozpoczynamy lekcje pływania na basenie.

Moim marzeniem jest by Karolinka tak pływała jak te dzieciaki ..
Z radością i uśmiechem ,a nurkowanie było przyjemnością
Hups Baby Club, Slovakia - YouTube

i umiało się tak ratować jak ten maluszek :-)...

http://www.youtube.com/watch?feature=fvwp&v=h4xHKIWl2yA&NR=1

INFANT BABY SWIMMING ALONE A MUST SEE! - YouTube
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nasza pociecha poki co za mloda ale mama zrobila juz rekonesans w basenach i pieluszkach do plywania a nawet sie dopytywala o saune dla niemowlat :happy:
 
Hmm... sąsiadka z Kamienia chodzi ze swoim Małym na basen - oni jeżdżą do Kołobrzegu... trochę nawet zazdroszczę, bo widzę na zdjęciach, że jej Borysek tak słodo japkę zaciesza w basenie, ale... ale - ja nie umiem pływać, co do basenu mam traumę z dzieciństwa (z czasów podstawówki, kiedy to wrzucona przez ratownika (!) do wody się podtopiłam :baffled:) i nie ma szans, żebym była spokojna w wodzie na tyle, żeby moich negatywnych emocji nie przenosić na Małego... chyba, że mąż będzie chciał z nim pójść, a tak - niestety nie przewiduję :-:)-(
 
Hmm... sąsiadka z Kamienia chodzi ze swoim Małym na basen - oni jeżdżą do Kołobrzegu... trochę nawet zazdroszczę, bo widzę na zdjęciach, że jej Borysek tak słodo japkę zaciesza w basenie, ale... ale - ja nie umiem pływać, co do basenu mam traumę z dzieciństwa (z czasów podstawówki, kiedy to wrzucona przez ratownika (!) do wody się podtopiłam :baffled:) i nie ma szans, żebym była spokojna w wodzie na tyle, żeby moich negatywnych emocji nie przenosić na Małego... chyba, że mąż będzie chciał z nim pójść, a tak - niestety nie przewiduję :-:)-(

Co się łamiesz .
Ja też nie umiem pływać ,a raczej nie mogę ,ale dla małej i ja sama chcę się przemóc.
Tyle co zanurzyć się i poruszyć pół metra pod wodą to dam radę .
Jeśli mój Kuba z Z.A. nurkuje już 12 sekund ,a się bał wody to znaczy ,że można się nauczyć ..:tak::tak::tak:
Ja mam podobne doświadczenia jak ty z dzieciństwa .
Tyle ,że mnie koledzy wyrzucili z łódki na środku jeziora i szłam na dno...
Któryś z nich się zorientował na szczescie i mnie wyciągnęli:baffled::baffled::baffled:
 
no wlasnie jeszcze troche powinien potrenowac miesnie szyi, bo z kondycja to srednio :sorry: Ja za to kocham wode i moj maz tez - plywamy jak ryby i nie zrazilo mnie nawet, jak pewien Chorwat katapultowal mnie i jednego Francuza w gorskiej rzece z pontonu do wody, tak ze najpierw poszlam pod wode (i pod ponton...) a potem nurt mnie porwal kilkadziesiat metrow dalej, zanim mi sie udalo zaczepic na jakiejs skale i poczekam az mnie wciagna z powrotem - ach, wspomnienia z podrozy poslubnej :-D Ale co sie dziwic - my wychowani nad jeziorem :-)
 
Ja też puki co z Laurą treningi w wannie;)
Ale też mam zamiar iść z małą na basen u nas są zapisy od 3mies.
Ceny dość wysokie więc zamierzam iść tylko na 2-3 lekcje a później już sama chodzić na basen i ćwiczyć z mała;)
 
My już mamy kupione pampersy do pływania z huggiesa bodajże, zamierzamy iść kiedy mały bd miał 4-5 miesięcy. Uwielbia kąpiele więc mam nadzieję że polubi też te w basenie :) Pewnie bd chodzić całą rodzinką i dobrze. Muszę się rozglądnąć za ręcznikami z kapturkiem dla małego, bo teraz wycieramy go naszymi ręcznikami i pieluchami tetrowymi :D
 
My jeśli pediatra nie będzie widział przeciwskazań to zaczniemy uczęszczać na basen od września. Pewnie moglibyśmy wcześniej ale są wakacje i obłożenie "naszego" basenu jest masakryczne. Za to wczoraj Ula moczyła nogi w basenie swojego niespełna 2 letniego kuzyna. Była zachwycona. On zresztą też. Nawet polewał jej nóżki konewką :-D
 
reklama
My też zamierzamy chodzić na basen z Małą, na szczęście w naszej dziurce jest basen. Ja zamierzam na początek kupić koło do nauki pływania. Zaczniemy gdzieś od 5 mca.

As, powiem szczerze, że nie mogłam obejrzeć filmiku o ratowaniu się maluszka. Jest dla mnie przerażający, chociaż wolałabym, żeby moje dziecko umiało się tak ratować. Obym nigdy tego nie musiała doświadczyć, ani żadna z w Was.
 
Ostatnia edycja:
Do góry