reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niemowlę nie budzi sie do mleka ?

Dołączył(a)
15 Czerwiec 2018
Postów
3
Witam moja prawie 3 miesięczna córka zasypia pół godziny przed jedzeniem i nie budzi sie sama na karmienie, tylko my ja budzimy czy to Dobrze ? Proszę o odpowiedź.
 
reklama
Tak jest na mleku modyfikowanym, dostała 120ml o 18:00zasnęła o 20;30 i dalej śpi czy do Dobrze że się nie budzi sama ? W ciągu dnia jest taka sama sytuacja.
 
My jesteśmy częściowo na cycku, częściowo na mm od urodzenia praktycznie. Córcia jak zjadała butle poprawiła cyckiem to spała cała noc tzn jako noworodek do 4-5 od 4 miesiąca to już nawet do 8 a nawet 9 przesypia. Lekarka mówiła żeby budzić ale zrobiliśmy po swojemu.
Może zobacz ile przespi bez budzenia na jedzenie. No chyba że jest mega chudziak to lepiej nie.
 
Kompiemy o 20 wtedy śpi tak do 5 dajemy mleko nie śpi do 6;30 zasypia tak do 7;30 dziennie wypije 6× 120 ml . Zastanawiam się czy śpi za dużo czy za mało bo zazwyczaj zasypia chwilę przed następnym karmieniem i wtedy by spala pewnie z 2 godziny byka by wtedy do tylu z karmieniem .Zawsze jak się budzi np godzinę przed karmieniem to widać że jest zmęczona ziewa i tak w kółko od rana czy w takiej sytuacji trzeba ja budzić np co 3 godziny skoro przesypia te pory karmienia?
 
Do góry