reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niemowle nie chce chodzić wcześnie spać

karolyn1987

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Sierpień 2016
Postów
1 431
Miasto
Kraków
Mój synek 05.09 skończył 2 miesiace. Wcześniej gdy karmilismy się ok 20 po kąpieli to zasypial ze mną przy piersi w lozku (karmimy się wtedy na lezaco). I tak lezelismy do następnego karmienia ok 22.30. Po tym karmieniu o 22.30 mały był przenoszony do łóżeczka i smacznie spał. Chcieliśmy zacząć przyzwyczajać go do spania w łóżeczku już po tym wcześniejszym karmieniu a tu ostatnio mały w ogóle nie zasypia przy piersi tylko po karmieniu gaworzy, czasem marudzi ale o śnie nie ma mowy. I tak prawie do 23 :/ Coś mu się przestawilo? Jakieś sposoby?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jedynie co mogę doradzić - to cierpliwość ;-) Dzieci to nie roboty, które da się ot tak zaprogramować.
Pory chodzenia spać, drzemek - będą się co jakiś czas przesuwać.

A ile razy w ciągu dnia śpi i ile czasu? Jak często budzi się w nocy na karmienie? Może ma za późno ostatnią dzienną drzemkę i trzeba ją przesunąć na nieco wcześniej?
 
A z nim to różne. Ma na pewno 3 drzemki po ok 1h po karmieniach. I to jest do 16. A potem jest na prawdę różnie. W nocy śpi ciągiem od 23 do 6 lub 7 rano

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cierpliwosc:) chociaż wiem jak to jest jak dziecko tak idzie spac. Moja 3 miesieczna corka przez pewien czas usypiała i 2 w nocy. Jak z dnia na dzień sie przestawila na tak późne chodzenie spac, tak pozniej przestawila sie na normalne chodzenie spac... Co ja nie robiłam zeby usnela. Nic nie dzialalo...
Wiem ze łatwo sie mówi ale musisz przeczekać chyba:)
 
Do góry