reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niemowlę nie chce pić z butelki

Dołączył(a)
8 Marzec 2020
Postów
3
Dzień dobry.
Jestem mamą 14 tygodniowego syna. Mam do Was pytanie czy miał ktoś takie problemy z niemowlakiem, że dziecko w ogóle nie chce pić z butelki ? Od urodzenia pije tylko z piersi (i to był chyba błąd). Postanowiłam dorzucić butelkę, bo czasem też muszę wyjść coś załatwić dla siebie. Mąż stara się karmić butelką ale nie idzie to dobrze. Mały ciągle płacze i się strasznie napina jak dostanie butelkę do ust. Mleko używam bebiko ale to bez znaczenia bo nawet jak odciągnęłam swoje to też nie chciał i tak samo się zachowywał. Nie wiem czy jest na to jakiś sposób ?? Smoczka nie używa bo tylko go wypluwa.
Pozdrawiam.
 
reklama
Rozwiązanie
Witam! Mój syn ma teraz 8 miesiecy i od jakichś 6 także butelki nie weźmie... smoczek też odrzuca. Najpewniej to taki typ..
W kryzysowej sytuacji, że z butelki, jak nie będzie miał wyjścia.. u nas tak było, jak pilnie musiałam wyjść i bardzo zgodnial (teraz na szczęście dajemy też zwykle jedzenie i to nas ratuje).
Przemęczycie się, a potem rozszerzenie diety i zawsze będzie mógł dostać marchewkę albo bananka:)
reklama
Witam! Mój syn ma teraz 8 miesiecy i od jakichś 6 także butelki nie weźmie... smoczek też odrzuca. Najpewniej to taki typ..
W kryzysowej sytuacji, że z butelki, jak nie będzie miał wyjścia.. u nas tak było, jak pilnie musiałam wyjść i bardzo zgodnial (teraz na szczęście dajemy też zwykle jedzenie i to nas ratuje).
Przemęczycie się, a potem rozszerzenie diety i zawsze będzie mógł dostać marchewkę albo bananka:)
 
Rozwiązanie
Do góry