reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

niemowlę nie chce piersi

Dołączył(a)
30 Czerwiec 2016
Postów
5
Hej kochane mamuśki! Mam problem z moim dwumiesięcznym synkiem. od kilku dni nie chce jeść, może nie do końca wcale ale coś tam pociumka cyca. Zawsze jadł z dwóch piersi i wtedy wiedziałam że jest najedzony Ale od kilku dni to się zmieniło. Kiedy przystawiam go do piersi to on patrzy się na nią, oblizuje delikatnie jezyczkiem i zamyka usta. Bardzo mnie to martwi gdyż on zawsze rwał się do piersi. Podaje mu mm bo boję się że w końcu dojdzie do odwodnienia. A butelkę chce. Dodam jeszcze że zachowuje się normalnie. jest pogodnym i wesołym dzieckiem. Proszę o pomoc. nie wiem czy udać się do lekarza. Za 2 tygodnie mamy kolejne szczepienie. urodził się z wagą 4000g a 4 tygodnie temu na szczepienia ważył prawie 5.5kg
 
reklama
Niee. Mały jest jak zawsze wesoły. Nie płacze i nie zauważyłam żadnych zmian na skórze. Zachowuje się tak jak zawsze. A gdy przystawiam go do piersi to odwraca główkę lub polize i uderza piastkami.
 
Smutno mi jest bo zawsze chciałam karmić i do tej pory nie było żadnego problemu. No cóż jak już naprawdę nie będzie chciał cyca to przejdziemy na butlę. Ważne żeby dziecko było najedzone I szczęśliwe. Szczęśliwa dziecko to szczęśliwa matka :) A karmię mleko Bebiko 1. Jeszcze w szpitalu podawałam kiedy nie miałam pokarmu i od początku trzymam się jednego. Małemu smakuje. :)'
 
Do góry