reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

niemowle nie potrafi dobrze ssac piersi

agapemru

Początkująca w BB
Dołączył(a)
3 Marzec 2017
Postów
29
Moj maly ma juz prawie dwa miesiace ale od urodzenia nie potrafi dobrze ssac piersi. Jest caly czas karmiony moim odciaganym mlekiem. Niestety ciagle odciaganie mleka, zwlaszcza w nocy, jest dosc meczace. Nie pomogli ani w poradni ani dobra polozna. Kazde proby karmienia tylko z cycka konczyly sie spadkiem wagi. Maly przy piersi przysypia albo nie oproznia piersi calej. Potrafi tez na nich wisiec trzy godziny bez przerwy a i tak sie nie naje. Mleko w piersiach jest, sporo odciagam a jedzac tylko odciagniete ladnie przybiera na wadze. Od poczatku dostaje to mleczko z butelek przystosowanych do karmienia piersia. Kupilam mu tez jedna z canpolu z regulacja przeplywu mleka i niestety przy najwolniejszym przeplywie slabo ciagnal ( jadl godzine i nie potrafil oproznic butelki). Sa tu mamusie ktore mialy taki problem? Jest jeszcze szansa ze maluch sie wyrobi i zacznie mocniej ssac?
 
reklama
Też o tym pomyślałam. Mój syn od urodzenia miał problemy ze złapaniem piersi, pomogły nakładki ale przy wypisie ze szpitala okazało się że ma krótkie wędzidełko. Po nacięciu je z piersi juz 1,5 roku
No dokładnie to mi się wydaje właśnie jedyne rozsądna przyczyna
 
Mój synek miał słabo wykształcony odruch ssania, pomogły ćwiczenia, które zaleciła rehabilitantka.
 
Do góry