reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niemowlę nie pozwala się nakarmic tacie

Dołączył(a)
15 Kwiecień 2023
Postów
12
Dziewczyny, czy wasze niemowlęta też tak miały, macie na to jakieś sposoby? Otóż mój prawie 10 miesięczny synek nie da się nakarmic tacie. Nie weźmie od niego butelki i koniec choćby był bardzo głodny. Będzie płakać, będzie jęczeć ale od taty nie zje i tyle. Nie zawsze tak było, do ok 7 miesiąca jadł od taty normalnie. Chcialabym go odstawić od piersi kiedy skończy roczek ale o ile wcześniej upominał się o piers tylko do zaśnięcia, tak teraz upomina się co chwilę, butelke nie zawsze chce a od taty to już nigdy :/ nie wiem czy to może ząbkowanie?
 
reklama
A widzisz w buzi że jakiś ząbek będzie wychodził? Ma już jakiś ząbek? Wiesz jak wyglada dziąsło w miejscu gdzie ma wyjść ząbek?
 
Moze niech tata przejmie karmienie pokarmami stalymi? Mleko moze mu sie kojarzyc z mama i czesto dzieci nie chca dawac nakarmic sie tacie. Czesto tata kojarzy im sie z zabawa, a mama z tymi "czynnosciami podstawowymi" 😁
 
A widzisz w buzi że jakiś ząbek będzie wychodził? Ma już jakiś ząbek? Wiesz jak wyglada dziąsło w miejscu gdzie ma wyjść ząbek?
Ząbków już mamy 5, a teraz widzę górna trójkę, chociaż widzę ja już od prawie 2 tygodni ale jeszcze się nie przebiła. Tzn widać ja tak jakby z boku w dziasle a nie na dole już przebita. Dlatego nie wiem czy ona po prostu na razie sobie tam siedzi czy już wychodzi 😁 ale właśnie niedawno miał kilka takich dni że prawie nic nie jadł i był bardzo marudny, myślałam że to właśnie to, ale brak apetytu przeszedł a ząbek jak siedział tak siedzi. Została tylko średnia chęć na mleko z butelki a większą na cyca
 
Ząbków już mamy 5, a teraz widzę górna trójkę, chociaż widzę ja już od prawie 2 tygodni ale jeszcze się nie przebiła. Tzn widać ja tak jakby z boku w dziasle a nie na dole już przebita. Dlatego nie wiem czy ona po prostu na razie sobie tam siedzi czy już wychodzi 😁 ale właśnie niedawno miał kilka takich dni że prawie nic nie jadł i był bardzo marudny, myślałam że to właśnie to, ale brak apetytu przeszedł a ząbek jak siedział tak siedzi. Została tylko średnia chęć na mleko z butelki a większą na cyca
Hmm, to może to nie jest kwestia ząbka. Może po prostu tylko Ty mu się kojarzysz z jedzeniem jakoś bardziej, kiedyś od Taty chciał a teraz ma taki kaprys ze tylko od Mamy. Dzieci są niepojęte
 
Do góry