reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Niemowlę uderzyło się w głowę.

Gosik880

Aktywna w BB
Rozwiązania
1
Mała ma 4 miesiące. W nocy karmię ją na leżąco w swoim łóżku. Przysnęła, więc nie chciałam jej budzić i poszłam do toalety. Usłyszałam stuknięcie. Pobiegłam do pokoju i okazało się, że córka się przekręciła na brzuch tak niefortunnie, że uderzyła głową o ścianę. Troszkę płakała ale zaraz jej przeszło. Ma delikatne zaczerwienienie na skórze, poza tym jest wszystko ok. Mąż mówi, że panikuję ale ja nie mogę się uspokoić... Jechałybyście na pogotowie?

reklama

K8y

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Jeżeli dziecko zachowuje się normalnie (nie wymiotuje itd) to nie jechałabym. Nie uderzyła się z impetem ani nic także moim zdaniem nic jej nie powinno być

Gosik880

Aktywna w BB
Rozwiązania
1
Ciągle ją obserwuje.Wymioty... mała ma refluks więc często ulewa i wymiotuje. Nie zauważyłam żeby się nasiliło. Przekręca się szybko, więc mogła się uderzyć z impetem ale nawet nie jestem pewna czy uderzyła się w głowę, może łokciem... Słyszałam tylko stuknięcie i płacz, wbiegłam, a ona leżała na brzuchu. Chyba za bardzo panikuję bo wydaje się, że wszystko z nią ok. Roznosi ją energia i marudzi tak jak zawsze rano. Ostatni raz ją zostawiłam tak samą. Mam wyrzuty sumienia, że to przeze mnie.

mamaelaela

Rozwiązania
5
Oby jak najmniej ale pewnie nie raz będzie się to jeszcze zdarzało. Póki co to pilnuj żeby z niczego nie spadła jak tak szybko się przekręca

U

użytkownik 191

Gość
Nie miej wyrzutów sumienia. Uwierz mi, ze każde dziecko prędzej czy pózniej uderzyło sie czy nawet spadło z łóżka. Na pewno nic sie nie stało tylko musisz obserwować mała.
Mój synek jak miał kilka miesięcy spadł z łóżka na wykładzinę, byłam rozstrzęsiona, nawet nie wiedziałam, ze umie sie przekręcić. Małemu nic sie nie stało. Głowa do góry bedzie dobrze ;).

DarkAsterR

Rozwiązania
2
Obserwuj.
Jeszcze nie jeden upadek przed Wami.
Zgadza się.

Nie miej wyrzutów sumienia. Uwierz mi, ze każde dziecko prędzej czy pózniej uderzyło sie czy nawet spadło z łóżka. Na pewno nic sie nie stało tylko musisz obserwować mała.
Mój synek jak miał kilka miesięcy spadł z łóżka na wykładzinę, byłam rozstrzęsiona, nawet nie wiedziałam, ze umie sie przekręcić. Małemu nic sie nie stało. Głowa do góry bedzie dobrze ;).
Moja tez spadła z łóżka. Popłakała, poprzytulala się i zapomniała.
Poczekaj jak dziecko zacznie chodzić. To się wtedy naprzewraca...siniaki będą wszędzie. Moja już chodzi i biega a siniaków pełno. Nie unikniesz tego.
Jakbym chciała z każdym upadkiem czy stuknięciem lecieć na pogotowie to bym musiała sobie tam namiot na stałe postawić i zamieszkać.

reklama
reklama
Rozwiązania
0
Raczej możesz udać się do lekarza rodzinnego - umów wizytę. Dzieciaki często upadają i się uderzają, niestety.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry