reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

niemowlę wylewa sporą część mleka

Dołączył(a)
1 Grudzień 2015
Postów
1
Witam, moje maleństwo niedawno skończyło 5 miesiecy, od 3 miesiąca jest karmiona tylko z butelki. Niestety cały czas mamy z tym problem wylewania się części mleka podczas jedzenia, jakby nie mieściło się jej w buzce i cześć się wylewa. Wydawało mi się że jest lekka poprawa ale to tylko zludzenie, od jakiegoś czasu jest coraz gorzej z kazdym karmieniem córka jest cała mokra z mleka, nawet cała główka jej się zalewa. Zastanawiam się co mogę z tym zrobić i jaki tego powód. Myślałam że może córka ma problem z refluksem ale nie ma szczególnych objawów. Proszę o jakieś porady...
 
reklama
Może po prostu za dużą ma dziurkę w smoczku lub nie taki kształt smoczka np.być może masz szeroką butelkę i smoczek i jej nie pasuje ,kup inny rodzaj niż masz i próbuj ;-)
 
Witam, moje dziecko też więcej ulewało do czasu gdy zmieniłam mleko na enfamil, ponieważ jest gęściejszy. Druga sprawa to taka, że moj synek ma słabe napięcie mięśniowe i rehabilitantka stw., że to też może byc przyczyna.
 
Do góry