reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niemowlę za dużo przybiera na wadze?

Dołączył(a)
20 Marzec 2018
Postów
4
Witam. Mam pytanko, a mianowicie - mój synek urodził się 3 lutego z wagą 3490g. Dziś (po 6 tyg) wyszło na wadze 5200! Czy to nie za dużo? Dodam, że karmię go wyłącznie piersią co ok. 3h w nocy również.
 
reklama
Witam mój synek urodził się o wadze 4750 10.01, obecnie ma 10 tygodni i waży 7500. Też karmię wyłącznie piersią. To dobrze że twój synek ładnie przybiera na wadze. Ważne aby szedł w swoim centylu. Doradczyni laktacyjna mówiła że problem jest wtedy kiedy dziecko spada ze swojego centyla. Później ponoć dzieci przybierają już mniej na wadze a piersią karmimy na żądanie więc nie ma jak kontrolować im ilości spozywanego pokarmu.
 
Wszystko super;) nie ma czego takiego ze dziecko za duzo wazy na piersi:-)
Tylko sie cieszyc.
Moj synek urodził sie z waga 3870 tez bardzo ładnie przybieral ..na 4 mies wazyl 7.5 kg a juz na rok tylko 9 ..bo po 3 mies dzieci mniej przybieraja bo i później stają w miejscu jak lataja raczkuja chodza;)
Dodam ze synek w sam raz .
pediatra zawsze mowila ze ladna waga:)
Karm na zadanie w dzien i w nocy.Gratuluję KP i super wagi:*
 
reklama
Do góry