reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niemowlę zaczęło krztusić się przy butli

W jakim wieku synkowi wyszła alergie na BMK i jak Wam się objawiła? Życzę Wam
dużo sił i aby jak najszybciej przeszły wszelkie dolegliwo💗

Na jakim mleku jesteście? My od narodzin jesteśmy na Hipp Combiotik i dosyć chwalimy sobie to mleko (choć wiadome, każde dziecko inne), pediatra również mówiła mi, że to dobre mleko. Może spróbujcie jeśli jeszcze nie było okazji? Ostatnio pediatra mówiła mi również o Hipp Anti-reflux i Hipp Comfort.
Ojj HiPP bio combiotic to była tragedia. Po nim tak mu się cofało i wymiotował 🙄 Teraz Bebilon pepti i też coś za ciężkie to mleko. Jedynie właśnie HiPP comfort było lekkie i refluks był znośny i nie potrzebowaliśmy leczenia, no ale po miesiącu na nim wyszła alergia.
 
reklama
Ojj HiPP bio combiotic to była tragedia. Po nim tak mu się cofało i wymiotował 🙄 Teraz Bebilon pepti i też coś za ciężkie to mleko. Jedynie właśnie HiPP comfort było lekkie i refluks był znośny i nie potrzebowaliśmy leczenia, no ale po miesiącu na nim wyszła alergia.
Ło matko. A próbowała Pani tego Hippa Anti-Reflux? On jest dostępny w Rossmannie, tylko nie wiem jak z alergia bo pewnie też będzie miało zły wpływ. Kuzynka chwaliła sobie jeszcze Hippa z mleka koziego ale to pewnie już pediatra was poinstruował co i jak. Mam nadzieję, że jednak dojdziecie do ładu i składu bo z tymi naszymi maluchami, to pewnie jeszcze sporo nas czeka 🙈
 

Załączniki

  • Screenshot_20231031_090425_Google.jpg
    Screenshot_20231031_090425_Google.jpg
    241,5 KB · Wyświetleń: 16
Dziś jedziemy do kolejnego lekarza, może on coś zaradzi. Na razie jestem załamana poziomem pediatrów w naszej okolicy 🤦 A człowiek myślał, że donoszenie ciąży to największe wyzwanie 😅

A u pani dzidziusia problem krztuszenia nadal jest?
 
Dziś jedziemy do kolejnego lekarza, może on coś zaradzi. Na razie jestem załamana poziomem pediatrów w naszej okolicy 🤦 A człowiek myślał, że donoszenie ciąży to największe wyzwanie 😅

A u pani dzidziusia problem krztuszenia nadal jest?
Proszę mi wierzyć na słowo, u nas jest również tragedia. Dodatkowo, większość z nich leczyła dzieci 40 lat temu i ma wiadomo jakie podejście..

Ach tak, człowiek myślał, że donoszenie ciazy i porod to najtrudniejsze co go czeka 😅 życie weryfikuje, szczególnie świeże mamy, które mają pierwsze dziecko

My póki co zostajemy na tym samym smoczku, zagęszczacz stoi bo nie chce aż tak ingerować w pokarm chyba, ze okaże się to konieczne. Córa ma lepsze dni a czasem zdarzy jej się 2-3 razy za dnia że kaszle bo jej za dużo poleci - zrzucam to na łapczywe jedzenie połączone ze ślinotokiem, który mam od jakiegoś czasu 😅
 
Proszę mi wierzyć na słowo, u nas jest również tragedia. Dodatkowo, większość z nich leczyła dzieci 40 lat temu i ma wiadomo jakie podejście..

Ach tak, człowiek myślał, że donoszenie ciazy i porod to najtrudniejsze co go czeka 😅 życie weryfikuje, szczególnie świeże mamy, które mają pierwsze dziecko

My póki co zostajemy na tym samym smoczku, zagęszczacz stoi bo nie chce aż tak ingerować w pokarm chyba, ze okaże się to konieczne. Córa ma lepsze dni a czasem zdarzy jej się 2-3 razy za dnia że kaszle bo jej za dużo poleci - zrzucam to na łapczywe jedzenie połączone ze ślinotokiem, który mam od jakiegoś czasu 😅
No pewnie to właśnie łapczywe jedzenie, jeśli wcześniej się nie krztusiła a teraz zaczęła. W takim wypadku ja też bym nie zagęszczała, bo pewnie to minie i trzeba przeczekać ☺️
 
Do góry