reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

niemożliwe stało się możliwe

anak

Początkująca w BB
Dołączył(a)
19 Kwiecień 2017
Postów
19
Cześć dziewczyny, niedawno pisałam tutaj odnośnie stwierdzenia pcos.. ponoć miałam dwa lata na urodzenie dziecka i teraz pojawił się problem. Otóż ostatnią miesiączkę miałam 18 lutego, ostatni stosunek 18 kwietnia, 21 kwietnia byłam u lekarza, odstawiłam anty i dowiedziałam się o pcos i dostałam luteine na wywołanie miesiączki, oczywiście miesiączka nie przyszła, za to przyszły mdłości, wymioty, bóle podbrzusza. Mama zasugerowała mi by zrobić test..a ja mówiłam , po co, skoro nie mam aktualnie szans na dziecko. 2 maja u drugiego lekarza potwierdzono chorobę. Wczoraj zrobiłam test wyszły dwie kreski, zrobiłam drugi i to samo, dzisiaj poszłam na bete i wyszła 65035..dziewczyny co jest nie tak ? Lekarze są ślepi czy to cud ? Bo ja kompletnie tego nie rozumiem, lekarza mam dopiero na 24 maja, ale tak mnie boli jajnik,że jadę dzisiaj na wieczorynke. Co mam myslec ?
 
reklama
Rozwiązanie
Dzięki dziewczyny, mam nadzieję,że wszystko będzie w porządku, bo na razie kolorowo nie jest. Pracuję w galerii handlowej, w sklepie, po 11h. Jest to strasznie uciążliwe przy mdłościach..i strasznie upokarzające, bo już 2 razy nie zdążyłam dobiec do toalety.. nie bardzo wiem,czy mowic o tym lekarzowi ?
Mówić o wszystkim. I nie można ci juz pracować po 11h. Może l4?
Jak co masz myśleć? Chyba jak beta wyszła dodania to jesteś w ciąży:):) bez żadnego ale gratuluję:)!!!!!
i to piękna beta 12 / 13 tydz jak nic :)
Kochanana:)


Dużo kobiet z pcos zaszło w ciążę:)
Idź do gina już zobaczysz w miarę dużego dzidziusia które sobie tam hasa:):) i posłuchasz serduszka :)
Coś pięknego:D
 
Dokładnie wszystko jest możliwe mi w 7 i potem w 10 tyg gin stwierdziła puste jajo i dała skierowanie do szpitala .w 13 inny lekarz pokazał mi na usg dzidziusia .jak widać wszystko jest mozliwe

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miałam taką samą sytuację, brak szans i luteine na wywołanie miesiączki. Teraz leżę z 7 miesięczna córka w łóżku. Pcos to nie wyrok, lekarze zbyt pochopnie i za szybko strasza nas, że nie będziemy miały dzieci.
 
anak Zrób betę jeszcze raz. Bo to faktycznie musiałby być cud - że biorąc tabletki antykoncepcyjne i mając pcos zaszłaś w ciążę. Wysoki wynik bety niestety może również mieć inną przyczynę niż ciąża. Ja bym umówiła się gdziekolwiek na USG, by mieć pewność, że to jest ciąża - przy takiej wartości, to już powinnaś widzieć serduszko, bo to musiałby być ok 10tc.
 
reklama
reklama
Suuuuper:)
Ale beta wysoka bardzo :p
Myślałam że to wyższa ciąża:p
To przy Twoim pcos muszą brać pod uwagę termin z usg ;)
Bo według om to jak pisałam 13 tydz :)
Ale u mnie też była mlodsza tyle że 2 tyg :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry