reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecna akcja serca w 6 tygodniu

Tak, jest. Z USG wynika, że pęcherzyk ma 8 mm.
To za wcześnie. Ja byłam w poniedziałek według usg 5+6 i był tylko zarodek. Lekarz kazał przyjść za 4 tygodnie. Mówił, że będzie już wszystko ładnie widać. Dostałam tylko pełen pakiet badań do zrobienia.
 
reklama
Dziewczyny pomóżcie, czy coś z tego jeszcze będzie? CRL 94 mm ale brak widocznego serca. Wychodzi 7 tydzień ciąży. Za tydzień mam powtórzyć usg, jak nie to szpital. Czy ten zarodek nie wyglada dziwnie???
 

Załączniki

  • 0F13C67C-123C-4EC7-ABCC-F561BB44335C.jpeg
    0F13C67C-123C-4EC7-ABCC-F561BB44335C.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 52
Dziewczyny pomóżcie, czy coś z tego jeszcze będzie? CRL 94 mm ale brak widocznego serca. Wychodzi 7 tydzień ciąży. Za tydzień mam powtórzyć usg, jak nie to szpital. Czy ten zarodek nie wyglada dziwnie???

Wygląda, ale Ty już jakiś czas temu chyba wstawiałaś to zdjęcie. Dlaczego nie umówisz się do innego lekarza żeby zobaczył co się dzieje?
 
A odnosnie witamin co najlepiej brac? Mam trochę wątpliwości co do porad tego lekarza, bo zalecił mi nadal brać witaminę D 6000, a nie wiem czy to bezpieczne. Do tego kwas foliowy i reservatrol. Boje się brać coś tych suplementów oprócz kwasu. Dodatkowo wyszła mi niska ferretyna i powiedział, że na tym etapie ciąży żelaza mi nie poda.
Ogólnie też bardzo serdecznie dziękuję Wam za odpowiedzi. Jestem trochę uspokojona. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się ułoży. Chciałabym już móc cieszyć się ciąża :)
I co tam słychać u Ciebie 🙂
 
I co tam słychać u Ciebie 🙂
Póki co jest chyba ok. Byłam tydzień temu u lekarza. Widać już było akcje serca, lekarz zlecił badania.
Jedynie zaniepokoiła mnie beta HCG, tzn. niski przyrost. Robiłam 29.08.2022 i miałam wynik 9152. Teraz przy okazji badań 9.09 zrobiłam betę i wynik był 94462. Wpisałam w kalkulator i przyrost jest poniżej normy około 52%)... Trochę się martwię, bo dużo czytałam o tym, że niski przyrost to źle.
 
Póki co jest chyba ok. Byłam tydzień temu u lekarza. Widać już było akcje serca, lekarz zlecił badania.
Jedynie zaniepokoiła mnie beta HCG, tzn. niski przyrost. Robiłam 29.08.2022 i miałam wynik 9152. Teraz przy okazji badań 9.09 zrobiłam betę i wynik był 94462. Wpisałam w kalkulator i przyrost jest poniżej normy około 52%)... Trochę się martwię, bo dużo czytałam o tym, że niski przyrost to źle.
przy betach już tak wysokich (jakby nie było prawie 10tys) przyrost jest wolniejszy, te normy są dla młodszej ciąży. Beta też w pewnym momencie zaczyna spadać (chyba przełom 2/3 miesiąca). Także spokojnie :)
 
reklama
Póki co jest chyba ok. Byłam tydzień temu u lekarza. Widać już było akcje serca, lekarz zlecił badania.
Jedynie zaniepokoiła mnie beta HCG, tzn. niski przyrost. Robiłam 29.08.2022 i miałam wynik 9152. Teraz przy okazji badań 9.09 zrobiłam betę i wynik był 94462. Wpisałam w kalkulator i przyrost jest poniżej normy około 52%)... Trochę się martwię, bo dużo czytałam o tym, że niski przyrost to źle.
A to nie jest tak że później już się nie sprawdza przyrostów? Najważniejsze że jest serduszko 🙂 na pewno będzie wszystko dobrze. Ja w ogóle nie robiłam bety
 
Do góry